Siim Plangi Rally Estonia finišisse ei jõudnud

Võru rallimehed Siim Plangi ja Marek Sarapuu (Peugeot 208 T16) pidid Otepää ja Tartu ümbruse teedel sõidetud ning EM-sarja etapiks olnud Rally Estonia viimasel katsel toimunud väljasõidu tõttu katkestama, enne seda oldi absoluutarvestuses kümnendal kohal. Plangi juhitud auto vajus viimasel katsel teelt välja ja sõit lõpetati pea alaspidi võsas. Ralli võitsid Ott Tänak ja Raigo

Mari-Liis Mõttus võitis sel aastal rattaspordis
juba kolmanda Eesti noorte meistritiitli

Mari-Liis Mõttus (Haanja rattaklubi) võitis Pärnumaal Jõulumäel täna alanud Eesti meistrivõistlustel maastikurattakrossis naisjuunioride konkurentsis kuldmedali. Sel hooajal on ta varem omaealiste Eesti meistriks tulnud ka talikrossis ja maantee grupisõidus. Tänasel 15 km pikkusel distantsil edestas Mõttus teiseks tulnud Iiris Õunmaad kolme minuti ja 22 sekundiga ning kolmanda koha saanud Kärolin Varblast juba rohkem kui nelja

Tänavuse Silja Sport Cupi rannajalgpalliturniiri esimesel päeval jäi võitmatuks Rauameister

Võrus Tamula järve ääres toimuva rannajalgpalliturniiri Silja Sport Cup esimese päeva firmade võistluse võitjaks tuli Rauameister. Turniiril ainult võite tunnistanud Rauameister alistas esikohamängus eelmise aasta võitja Egotari 4:1. 3.-4. koha mängus sai Saunamaa Võru 94st jagu 1:0. Poolfinaalis võitis Rauameister Võru 94 2:0 ja Egotar Saunamaa 3:2. Viienda koha sai 14 võistkonna seas Jõgeva Kinnisvara

Õilme Võro ja Ivar Ivanov uuendasid Balti kergejõustikumatšil Võrumaa rekordit

Õilme Võro püstitas täna Balti kergejõustikumatšil Valmieras 200 meetri jooksus uue Võrumaa rekordi 24,71. Aeg andis neljanda koha ning on koguni 0,36 sekundit parem 18aastase sprinteri kolm nädalat tagasi joostud senisest tippmargist. Võro lõi kaasa ka 4 x 100 meetri teatejooksus, kus Eesti nelik lõpetas ajaga 46,34 teisena väljaspool arvestust võistelnud Soome järel. Balti matši

Võrumaale Piletilevi-sarjas neli üldesikohta

Täna Haanjas toimunud punktilaskmise ja laskejooksuga tõmmati joon alla tänavusele Piletilevi karikasarjale. Nelja võistluse kokkuvõttes saavutasid Võrumaa sportlastest esikoha Rene Zahkna (Võru Biathlon/Audentes; M21), Tarvi Sikk (Vastseliina SK; M19), Hannes Moor (Vastseliina SK; M17) ja Joosep Perv (Võru spordikool/Võru Biathlon; M13). Kermo Sikk (Vastseliina SK; M21) tuli kokkuvõttes teiseks. Klubide arvestuses tuli Vastseliina spordiklubi Äkke