Rantipol oli liival neljandat aastat järjest parim

Rannajalgpalliturniiri Silja Sport Cup tänase klubide võistluse võitis Rantipol, kellele see on sel jõuproovil juba neljas järjestikune esikoht. Turniir algas tiitlikaitsjale raskelt ja alagrupis tuli korra ka kaotusekibedust tunnistada, aga mäng-mängult läks meeskond üha paremasse hoogu. Poolfinaalis alistas Rantipol 1:0 Silja Spordi ja finaalis sama tulemusega Kiili JK. Kiili oli poolfinaalis 2:0 üle Rõugest. 3.-4.

Võru JK jäi Türil tühjade kätega

Võru JK jalgpallimeeskond jäi täna esimeses suvise pausi järel peetud II liiga mängus võõrsil 2:4 (0:2) alla Türi Ganvixile. Võru meeskond, kel seekord oli algkoosseisus kolm duubli mängijat, sealhulgas ka väravavaht Valeri Dobrovolski, jäi kohtumise 70. minutiks juba 0:4 kaotusseisu, aga suutis mängu lõpus kaks väravat tagasi lüüa: 82. minutil saatis palli Ganvixi väravasse Kert

Robert Täht tuli koos Oliver Vennoga kolmandaks

Robert Täht sai koos Oliver Vennoga Tallinnas Pirita rannas peetud Eesti rannavõrkpalli GP sarja etapil Vytautas Cup meeste konkurentsis kolmanda koha. Ainult võitudega poolfinaali jõudnud Täht ja Venno kaotasid seal hiljem turniiri võitjaks tulnud lätlastele Edgars Tocsile ja Rihards Finstersile 1:2 (-20, 19, -11). Pronksimängus alistati Maksim Petrov ja Aleksei Povjakel 2:1 (7, -24, 12).

Viperus rattaga jättis Alar Reiska kullast ilma

Eesti maastikurattakrossi meistrivõistlustel Pärnumaal Jõulumäel võitis Alar Reiska täna Seenior 3 klassis hõbemedali. Võitjaks tulnud Aimur Uugile kaotas ta kahe ja poole minutiga. „Alar oli viimasel ringil kustunud Aimur Uugist just möödunud, kui teda tabas ebaõnn. Tagumine käiguvahetaja tungis kodaratesse ja selle tagajärjel purunes käikarikõrv, mõned kodarad ja ka tagarehv. Joostes sai ta küll teisena

OK Võru sportlastele viis Põlvamaa meistrikulda

Eile Kanepi vallas Lajavangus peetud Põlvamaa lahtistel meistrivõistlustel orienteerumises võitsid OK Võru sportlastest tavarajal esikoha Alex Treier (M14), Tõnis Jäädma (M12), Inga Siegert (N21), Marianne Haug (N18) ja Kaie Konsap (N45). Ingmar Bert Sabre (M18), Lauri Pähn (M16), Hando Allmann (M14), Maiki Jäädmaa (N21), Kadri Parts (N35) ja Epp Voitka (N45) saavutasid teise koha ning

Tauri Tamm tuli Eesti karikavõistlustel kolmandaks

Võrumaa laskur Tauri Tamm saavutas Eesti karikavõistlustel compak sportingus Veikko Tihvani ja Margus Valgma järel kolmanda koha. Tauno Tamm tuli kolme etapi kokkuvõttes seitsmendaks, Rivo Poltimäe oli 15. ja Kaupo Kindsigo 25. Võistkonnaarvestuses kuulus Võrumaa laskuritele esikoht. Eile Tallinnas Männiku tiirus toimunud viimasel etapil võitis esikoha sajast märgist 96 tabanud Valgma. Vennad Tammed jagasid 93

ERR: Tanel Leok loobumismõtteid ei mõlguta

Vigastustega kimpus olnud Tanel Leok kinnitas intervjuus ERRile, et pole sel hooajal võimete kohaselt sõita saanud, kuid karjääri veel lõpetada ei soovi. Motokrossi MM-sarja järgmiseks etapiks valmistub ta nädalapäevad Eestis.