Võru noored rannavõrkpallurid olid taas edukad

Nädalavahetusel Viljandis toimunud Eesti noorte rannavõrkpalli karikavõistluste etapil saavutas U18 tüdrukute turniiril esikoha Hanna-Liisa Ilves ning U16 tüdrukute turniiril Greete Hollas. Ilves mängis koos Jete-Mari Külmhallikuga, Hollase paariliseks oli Mona Marandi. U18 vanuseklassis jagasid Hollas – Marandi 5.-6. kohta. Albert Hurt tuli koos Karl-Joosep Keskülaga U16 poiste turniiril teiseks, U18 vanuseklassis sai aga koos Hannes

Rõuge triatloni võitis põhiklassis Henry Räppo

Pühapäeval toimunud esimesest Rõuge triatlonist võttis osa kokku 175 triatlonisõpra Eestist, Šveitsist, Venemaalt ja Lätist. Põhiklassi võistluse (500 m ujumist, 15 km rattasõitu ja 4 km jooksu) võitis Henry Räppo. Räppole järgnesid Venemaa esindaja Vsevolod Muravjov ning Eesti suusaliidu juhatuse liige ja viiekordne Tartu nelikürituse võitja Rait Pallo. Naiste põhiklassis võidutses meeste esikohaomaniku õde Johanna

Rene Tarend kahel krossil esikolmikus

Rene Tarend (Sõmerpalu MK) saavutas laupäeval Tihemetsas Eesti hobikrossisarja etapil quadracerite Quad35-klassis teise ja päev hiljem Jõgeval toimunud Korvikunnide karikasarja etapil kolmanda koha.

Võrumaa kossumehed jagasid 5.-8. kohta

Tänavakorvpalli Eesti meistrivõistluste etapil laupäeval Pärnus jagas Võrumaa tiim Leoki Kala harrastajate turniiril 5.-8. kohta. Sama kaugele jõudis ka Deckol Ehitus, kus samuti mängib Võrumaa korvpallureid.