Laura Joonas alustas juunioride MMi 72. kohaga

Laura Joonas sai täna Bulgaarias Borovetsis alanud juunioride orienteerumisjooksu MMil neidude sprindis 72. koha. 2,5 km pikkusel 17 kontrollpunktiga distantsil oli ajaga 13.15 kiireim rootslanna Sara Hagström. Joonas kaotas võitjale kahe minuti ja 44 sekundiga. Teisest eestlannadest sai Margret Zimmermann 133 võistleja seas 56., Kristiine Aluvee 84. ja Madli-Johanna Maidla 96. koha

Aigar Leok sai Itaalias neljanda koha

Aigar Leok sai nädalavahetusel toimunud Itaalia enduromeistrivõistluste kuuendal etapil absoluutarvestuses neljanda koha. Pederobba linna ümbruses sõidetud võistluse võitnud itaallasele Alex Salvinile kaotas Leok 34,92 sekundiga. Stranieri ehk välismaalaste klassis kuulus Võrumaa motomehele prantslase Johnny Aubert’i ärel teine koht. „Päev läks korda ja tunne oli üle pika aja hea ning tulemuseks selle aasta parim koht Itaalia