Markus Salumets jooksis tõkkesprindis hea aja

Täna Leedus Utenas toimunud Balti B-klassi kergejõustikumatšil võistles ka kolm Võru Lõunalõvi noort, neist Markus Salumets saavutas 110 meetri tõkkejooksus isikliku rekordiga 14,73 alavõidu. Salumets osales ka väike-rootsi teatejooksus ajaga 2.08,85 kolmandaks jäänud Eesti tatemeeskonnas. Erki Ernits tuli kaugushüppes 6.30ga kolmandaks, 100 meetri jooksus oli aga ajaga 11,89 kuues ehk viimane. Joel Kuldmäe sai odaviskes

Laura Joonas oli juunioride MMil tavarajal 42.

Juunioride orienteerumise MMil Bulgaarias sai Laura Joonas täna tavarajal 42. koha. Maailmameistriks tulnud norralannale Gunvor Hov Høydalile kaotas ta ligi 20 minutiga. Teistest Eesti neidudest oli Margret Zimmermann 34., Madli-Johanna Maidla 56. ja Kristiine Aluvee 73. Tulemuse sai kirja 115 sportlast.

Tänavuse suvevollesarja üldvõitjaks tulid Võrumaal Margo Hurt ja Ave Saaremägi

Credit24 suvevollesarja Võrumaa üldvõitjaks tuli meestest Margo Hurt ja naistest Ave Saaremägi. Mõlemal piisas üldvõiduks eilse viimase etapi neljanda koha punktidest. Võru pargiväljakutel peetud võistlusel olid eile meestest parimad Kajar Kivioja, Karl Reismann ja Henry Maask. Teise koha said Kaupo Puusepp, Karl Kokka ja Thomas Kuus ning kolmanda koha Margus Peterson, Sander Punamäe ja Andreas

ÕL: Pihode vägev Norra dessant

Juuni algul Norrasse siirdunud kahevõistlejad Kail ja Han Hendrik Piho jäid sealse esimese treeningperioodiga rahule. „Kordagi ei tekkinud tunnet, et oleme sissetungijad. Kuu lõpus ütles treener Norra poistele, et meil on ka eestlastelt üht-teist õppida,” ütles Han Hendrik Piho Õhtulehele. Treeninguperioodi lõpus osalesid vennad Oslos Norra suvise karikasarja etapil, kus Kail võitis mäkkejooksu, Han Hendrik