Võru JK sai leitsakus magusa võidu

Võru JK jalgpallimeeskond alistas täna Eesti meistrivõistluste II liigas koduplatsil tabelis kolmandal kohal olnud Jõgeva SK Noorus-96 2:1 (0:1). „Magus võit,” ütlesid Võru meeskonna kapten Margus Tukk ja mängiv treener Tauno Kikas pärast mängu kui ühest suust. Võru haaras koduplatsil kohe initsiatiivi ja kontrollis mängu, aga kas kogu päeva valitsenud ligi 30kraadine leitsak, mis õhtu

Navi Vutiseltsile hooaja kümnes kaotus

Navi Vutiselts sai Eesti jalgpallimeistrivõistluste III liigas hooaja kümnenda kaotuse, kui jäi täna Tartus 2:5 alla JK Welco Elekter duublile. Skoori avasid kümneminutise mängu järel väljakuperemehed, aga poolaja keskel, esimese joogipausi järel üllatas Revo Roop elektrikuid kiire viigiväravaga. Poolaja lõpp kujunes väravarohkeks: viimase kümne minuti jooksul läks Welco 3:1 juhtima, aga viimasel minutil vähendas Karl

Laura Joonas jõudis juunioride MMil esitosinasse

Laura Joonas lõpetas täna orienteerumise juunioride MMil Bulgaarias lühirajavõistluse 12.-13. koha jagamisega. Tema tulemus on Eesti neidude viimase kümne aasta parim saavutus juunioride MMidelt. 3,1 km pikkuse 15 kontrollpunktiga võistluse esikoht läks jagamisele, sest nii šveitslanna Sina Tommer kui ka rootslanna Sara Hagström jõudsid finišisse ajaga 28.43. Pronksi sai rootslanna Andrea Svensson (+1.13). Laura Joonas

Mari-Liis Mõttus tuli Elva rattamaratonil
naiste konkurentsis teiseks

Mari-Liis Mõttus saavutas täna Estonian Cup sarja Elva rattamaratonil naiste seas teise koha ning N23 klassi esikoha. Kiireimale naisele, Maaris Meierile, kaotas alles 16aastane Mõttus kolme minuti ja 11 sekundiga, naistest kolmandana finišisse jõudnud Greete Steinburgi edestas aga ligi kahe minutiga. Üldjärjestuses oli Mõttus ajaga 2:33.14 157. „Mari[-Liis] sõitis kogu sõidu Maarisega koos, aga tegi

Navi triatloni valitsesid vennad Pihod

Täna toimunud Navi triatlonil saavutasid põhidistantsil (250 m ujumist, 15 km rattasõitu ja 3 km jooksu) kaksikvõidu vennad Kail ja Han Hendrik Piho. Kolmandaks tuli nende järel Tõnu Hendrikson. Foto: Võrumaa spordiliit Tulemused Pildid