Võru poisid panid Tarvale päitsed pähe

FC Helios Võru B2-klassi jalgpallipoisid tasusid II liiga ida-lõunatsoonis Rakvere JK Tarvale kevadise võõrsil saadud kaotuse eest, võites täna kodus tulemusega 3:1. Heliose kõik kolm väravat lõi sel hooajal alles esimese liigamängu teinud Markus Salumets (pildil keskel). Foto: Priit Lööper

Mari-Liis Mõttus alustas trekisõidu Eesti meistrivõistlusi hõbemedalivõiduga

Mari-Liis Mõttus võitis täna Tallinnas alanud trekisõidu Eesti meistrivõistlustel naisjuunioride sprindis hõbemedali. „Eelsõitude järel oli ta Kelly Kalmu ja Kärolin Varblase järel kolmas ja seega tuli finaali jõudmiseks ühte tugevatest võita. Varblast õnnestuski 2:1 võita, aga finaalis tuli tunnistada Kelly Kalmu 2:0 paremust. Kalm on trekil väga kogenud ja klass omaette, teda üle kavaldada ei

Heitjad jätkasid seeriavõistlust

Võrumaa heitjate seeriavõistluse etapil, mis peeti eile Võru spordikeskuse staadionil, olid parimaks tulemuseks Liis Kranichi 42.07 naiste kettaheites, Hanna-Mai Vaikla 12.63 A-klassi tüdrukute kuulitõukes ja Joel Kuldmäe 50.70 B-klassi poiste odaviskes. Tulemused

Rõuge vallas algas oma suvevollesari

Rõuge valla suvevollesarja esimese etapi eile Nursis võitis meestest võistkond Vile koosseisus Peeter Kivioja, Karel Saarna, Rain Soe ja kohalik külavanem Jaanus Jaaska. Naistest olid parim võistkond Elina, kuhu kuulusid Hippe Oimet, Elina Järv ja Carmen Jaaska. Kokku osales 16 meest ja 9 naist. Rõuge valla suvevolle toimub neljal järjestikusel esmaspäeval valla eri volleplatsidel. Osalemine

Martin Leok pidas Lätis duelli leedulasega

Martin Leok saavutas nädalavahetusel Lätis Vidrižis toimunud Balti enduromeistrivõistluste etapil E2-klassis esimesel võistluspäeval leedulase Arunas Gelažnikase järel teise koha, teisel päeval oli aga leedulase ees kiireim mees. Absoluutarvestuses oli Leok leedulase järel teine, E2-klassis napsas aga tänu paremusele teisel päeval esikoha. Edukad olid teisedki Sõmerpalu motoklubi mehed. Absoluutarvestuses mahtusid esikuuikusse veel neljanda ja viienda koha