Kuperjanovlased jõudsid finaali

Kuperjanovi pataljoni jalgpallimeeskond jõudis Tallinnas Eesti kaitseväe meistrivõistlustel finaali, kus mängib homme Vahipataljoniga. Täna päeval võitsid kuperjanovlased veerandfinaalis Sõjakooli võistkonda 3:1 ja õhtul alistasid poolfinaalis tänu viimase minuti väravale Pioneeripataljoni 2:1.

Aigar Leokil pole veel järgmiseks aastaks lepingut

Enduro MMil E3-klassis viimase etapi eel üldarvestuses seitsmendat kohta hoidev Aigar Leok ütles intervjuus Vikerraadiole, et viimasel etapil on tema kavatsuseks hea sõiduga silma paista, sest uueks aastaks tal lepingut veel ei ole. Loe ERRi spordiportaalist!

Rivo Poltimäe saavutas Euroopa karikavõistlustel vintrelvast laskmises teise koha ja kaks alavõitu

Võrust pärit laskur Rivo Poltimäe saavutas nädalavahetusel Itaalias toimunud Euroopa karikavõistlustel vintrelvast laskmises teise koha. Võitjale kaotas ta vaid ühe punktiga. Itaallase Paolo Pozzati võidusumma oli 435 punkti. Poltimäe sai kirja 434 ja pronksi saanud lätlane Einārs Lapinš 430 punkti. Esmakordselt toimunud Euroopa karikavõistlustel oli kavas kolm harjutust ja Poltimäe võitis neist kaks, olles parim

Kuperjanovlased alustasid kolme võiduga

Kuperjanovi pataljoni jalgpallimeeskond alustas Eesti kaitseväe meistrivõistlusi kolme võiduga: alagrupis alistati eile Kaitseliidu peastaap 3:0, Viru pataljoni 3:1 ja Scoutspataljon 5:0. Tallinnas kuni kolmapäevani toimuval turniiril osaleb 14 võistkonda.

SK Küti paar Eesti meistrivõistlustel esitosinas

Ruti Loid ja Aigar Lusbo (Võru SK Küti) said laupäeval Valgas peetud petangi segaduode Eesti meistrivõistlustel 11. koha. Eesti meistriks tulid Merike Aava ja Marek Kolk. Päev hiljem samuti Valgas peetud triode reitinguvõistlusel tulid Aigar Lusbo, Anny Lusbo ja Ülo Pilk kuuendaks, Tarvet Päkk, Avo Tagen ja Danel Pilv said 11. koha.