Roosu SK püsib rahvaliigas kaotuseta

Roosu SK saavutas täna Eesti jalgpalli rahvaliigas 2:0 (1:0) võidu Laheda SK üle ja jätkab turniiri täisedu kolme võiduga. „Roosu domineeris enamjaolt kohtumist, kuigi teisel poolajal tekitas ka Laheda vasturünnakutest ohtlikke olukordi,” ütles Kristjan Kurrikoff võitjate poolelt. „Esimesel poolajal saime palju löögile, kuid ei suutnud olukordi realiseerida, samuti tegi väga head tööd vastaste väravavaht, kes

Võru vutitüdruk hankis rahvusvahelisi kogemusi

Eesti U15 tüdrukute jalgpallikoondis, mille algkoosseisu kuulus ka FC Helios Võru tüdruk Astrid Erik, kaotas täna Tallinnas sõprusmängus Soome Uusimaa piirkonna eakaaslastele 0:9. Läinud nädalavahetusel mängis Astrid Erik Põlva FC Lootose U17 neidude võistkonnas Taanis Vildbjerg Cupil, kus Lootos saavutas 23 tiimi konkurentsis neljanda koha. Võidukas kaheksandikfinaalis Saksamaa klubiga TuS Büppel realiseeris ta mängu normaalaja

Kuperjanovi pataljoni vutimeestele teine koht

Kuperjanovi pataljoni jalgpallimeeskond saavutas Tallinnas Eesti kaitseväe meistrivõistlustel teise koha, tänases finaalis jäädi 0:3 Vahipataljonile. Kolmanda koha sai Suurtükiväepataljon. Kuperjanovlaste väravavaht Vaido Siska tunnistati turniiri parimaks.

Suvekossusarjas peeti teine etapp

Võrumaa suvekossusarja teise etapi võitsid eile Tanel Treial, Artur Kärblane, Margus Soome ja Märt Morel. Võrus Tamula korvpalliväljakutel peetud võistlusel tulid teiseks Kaivo Pullisaar, Andre Treial, Kaiti Vasiljeva ja Reiko Kikas ning kolmandaks Elari Laine, Fredi Parker, Kevin Kaldmäe, Mihkel Meltz ja Paavo Kaiv. Kokku osales 37 korvpallisõpra. Sarja liider on täisedu, 28 punktiga Tanel

Võrumaa tennisemeistrivõistlustel
peetakse viimaseid alagrupimänge

Võrumaa tennisemeistrivõsitlustel on meeste üksikmängus kaheksast veerandfinalistist selgunud viis (Tauno Kikas, Timo Tammik, Taso Vahl, Valmer Filing, Marko Eiche) ja naiste üksikmängus neljast poolfinalistist kolm (Jana Korotenko, Anu Kikas, Kadri Saal). Kõik alagruppidest edasipääsejad, ka paarismängudes, peaksid selguma 9. augustiks.