Lauri Pilve väravad jätsid ühe punkti Võrru

Lauri Pilve kaks peaga löödud väravat tõid Võru JK jalgpallimeeskonnale tänases II liiga kodumängus Lasnamäe FC Ajaxiga viigipunkti, kohtumine lõppes tulemusega 2:2 (0:1). Võrulased alustasid hoogsalt, ehkki enamik neist oli alles eelmisel õhtul Võrumaa meistrivõistluste medalimängudes platsil käinud. Esimene tõsisem väravašanss tekkis 14. minutil, kui Lauri Pilvel Jürgen Kolgi tsenderdusest tulnud palli väravasse lükkamisest vaid

Timo Sild võitis juba kümnenda Eesti meistrikulla

Eesti Kaitsejõudude spordiklubi esindav Timo Sild tuli täna Rõuges Eesti meistriks orienteerumissprindis. Tänavu esimese, aga üldse juba kümnenda Eesti meistritiitli võitnud 26aastane Võrust pärit orienteeruja edestas 3,2 km pikkusel rajal 17 sekundiga klubikaaslast Sander Vaherit, pronksi sai 37sekundilise kaotusega Kristo Heinmann (OK Ilves). Tiitlikaitsja Kenny Kivikas pidi leppima neljanda kohaga. OK Võru parimana sai Jonatan

Eliise Hollasele hõbe ja Anett Hollasele pronks

Tõrvas täna lõppenud Eesti naiste rannavõrkpalli meistrivõistlustel riputati Eliise Hollasele kaela hõbe ja Anett Hollasele pronks. Vanema (ja sel turniiril edukama) õe paariliseks oli Kertti Külm, nooremal Juudit Kure-Pohhomov. Õed olid turniiril omavahel vastamisi kahel korral ning mõlemal puhul jäid peale Külm – Hollas, kes teises ringis alistasid Kure-Pohhomov – Hollase 2:0 (12, 12) ja

Hanna-Mai Vaiklale polnud Eesti meistrivõistlustel A-klassi tüdrukute seitsmevõistluses vastast

Hanna-Mai Vaikla (Võru Lõunalõvi) tuli täna Rakveres seitsmevõistluses A-klassi tüdrukute Eesti meistriks. Vaikla alustas eile võistlust 15,00ga 100 meetri tõkkejooksus, mis on tema isiklik rekord. Seejärel ületas ta kõrgushüppes 1.56, tõukas kuuli 12.75 ja jooksis 200 meetrit 26,83ga. Töna hüppas Vaikla kaugust 5.46, viskas oda 41.93 ja jooksis 800 meetrit 2.33,07ga. Kõik see andis kokku

Ivar Ivanov tegi endale Vastseliina linnuse
jooksu võitmisega sünnipäevakingi

Täna 30aastaseks saanud Võru praegune parim pikamaajooksja Ivar Ivanov tegi endale Vastseliina linnuse jooksu võitmisega kena sünnipäevakingi. 12,1 km pikkune jooks toimus esmakordselt ja seega on Ivanovi võiduaeg 42.45,3 loomulikult ka rajarekord. Teisena jõudis finišisse Anti Puustus (+47,5) Viljandist ja kolmandana Raido Mitt (+1.23,4) Põlvast. neljas oli tartlane Mart Anderson (+3.28,8), neljas Vastseliina valla oma

Mari-Liis Mõttus Otepää rattamaratonil naistest 4.

Mari-Liis Mõttus saavutas täna Otepää rattamaratonil naiste arvestuses neljanda ja N23 vanuseklassis teise koha. Kiireim naine oli Greete Steinburg. „Mari-Liis võitles tühjeneva rehviga. Kuna nädala pärast on esimene start noorteolümpial, siis ei lubanud tal ennast katki ka sõita, vast õnnestus midagi säästa,” kommenteeris tüdruku isa Tarmo Mõttus, kes ise lõpetas kuuendas kümnes. „Olin terve sõidu

Navi Vutiselts jäi Põlva FC Lootosele 1:2 alla

Navi Vutiselts kaotas Eesti jalgpallimeistrivõistluste III liigas täna Väimelas 1:2 (0:2) Põlva FC Lootosele. Põlvakad asusid Temari Nuuma penaltist ja väravast viis minutit enne esimese poolaja lõppu 2:0 eduseisu, aga teisel poolajal suutis Navi Karl Martin Saare 58. minuti karistuslöögist vahe minimaalseks vähendada. See oli ka kõik, rohkem väravaid mängus ei löödud. Üheksa vooru enne

Suurim väravakütt: kuldse jalaga Jüri Artemkin

Võrumaa jalgpallimeistrivõistluste suurimaks väravakütiks tõusis kuue tabamusega Soome tugevuselt kolmandas liigas FC Myllypuro meeskonnas peamiselt hoopis äärekaitsjana mängiv Jüri Artemkin. Finaalis lõi ta neljandat korda Võrumaa meistriks tulnud Rantipoli mõlemad väravad. 27aastane mängumees jäi ise tagasihoidlikuks ja polnud sugugi nõus väitega, et tema esikohamängu saatuse otsustas. „Mul lasti lihtsalt penalti sisse lüüa ja karistuslöök läks