Rene Zahkna edestas Soomes põhjanaabreid

Eesti laskesuusatajad osalesid nädalavahetusel väljakspool arvestust Oulus Soome laskejooksu meistrivõistlustel, kus Rene Zahkna edestas M21 klassis kõiki põhjanaabreid nii lühemal kui ka pikemal distantsil. N19 klassis sai Regina Oja lühemal distantsil kuuenda ja pikemal seitsmenda aja.

Martin Paakspuule juunioride kümnevõistluskuld

Martin Paakspuu tuli täna Rakveres isikliku rekordi 7010 punktiga Eesti juunioride meistriks kümnevõistluses. Võru Lõunalõvi noormees jooksis eile 100 meetrit 11,55ga, kordas kaugushüppes 6.92ga isiklikku rekordit, tõukas kuuli oma uueks tippmargiks 13.06, ületas kõrgushüppes 1.92 ja jooksis 400 meetrit 52,16ga. Täna sai ta 110 meetri tõkkejooksus aja 15,73, heitis ketast 38.81, ületas teivashüppes 4.40, viskas

Eesti esimesed sprinditeatemeistrid
orienteerumises selgusid Võrumaal

Rõuges selgusid täna esimesed Eesti meistrid sprinditeates, noorte kuldmedali võitis OK Võru tiim. MN18–20 vanuseklassis kulla võitnud Võru võistkonnas jooksid Laura Joonas, Janek Piirisild, Tanel Papp ja Marianne Haug. Teiseks tulnud OK Põlva Kobrast edestasid võrulased ligi kümne ja kolmanda koha saanud OK West võistkonda ligi 15 minutiga. Iga teatevahetus kujutas endast 10-15 minutilist sprindirada

FC Aspen sai lähikonkurendilt valusalt lüüa

Vastseliina FC Aspen kaotas täna Eesti jalgpallimeistrivõistluste III liigas võõrsil FC Tartule 0:1 (0:0). Tarlased lõid võiduvärava kohtumise 71. minutil. III liiga lõunatsoonis eelviimasel kohal ja väljalangemisohus oleval FC Aspenil on kirjas kuus punkti ja vahe tabelis nende ees oleva tänase vastasega kasvas nüüd neljale punktile. Järgmise mängu peab FC Aspen tuleval laupäeval võõrsil Tartu

FC Helios Võru näppas liidrilt punkti

FC Helios Võru viigistas Eesti jalgpallimeistrivõistluste IV liigas täna võõrsil lõunatsooni liidri Pärnu JK Poseidon Nirvaanaga 2:2. Väravateta lõppenud esimese poolaja järel lõid võõrustajad kohe teise poolaja alguses juhtvärava. 58. minutil seadis Siim Lepa tabamus jalule viigi. 70. minutil läksid pärnakad uuesti juhtima, aga viis minutit hiljem oli Lepp taas see mees, kes mänguseisu viigistas

Hanna-Liisa Ilves ja Ingris Suvi jõudsid EEVZA
U18 rannavolleturniiril veerandfinaali

Hanna-Liisa Ilves ja Põlva tüdruk Ingris Suvi jagasid EEVZA (Ida-Euroopa võrkpalli assotsiatsioon) U18 neidude rannavõrkpalli meistrivõistlustel Vilniuses 5.-8. kohta. Alagrupis võitsid Ilves – Suvi kolmest mängust kaks ja said seejärel play-offi avaringis 2:0 jagu leedulannadest Ieva Vasiliauskaitest ja Kotryna Sipkost. Veerandfinaalis tuli 0:2 kaotus Läti paarile Paula Nikola Neciporuka – Eva Deisa.

Jan Jakobsonil ei õnnestunud juunioride motokrossi MMil finaalsõitu jõuda

Jan Jakobsonil ei õnnestunud eile Belgias Lierneux-Bastogne’s toimuval juunioride motokrossi MMil tänasasesse finaali pääset lunastada. 125 cm3 klassis oli üles antud üle saja võistleja, finaali pääses neist 40. Jakobson oli oma kvalifikatsioonigrupis 20. ja sai seejärel nn last chance sõidus, kust veel neli paremat edasi pääses, 13. koha. Edasi ei pääsenud ka teised eestlased: Hardi

Deckol Ehitus oli Tallinnas võidukas

Eesti tänavakorvpalli meistrivõisatluste viimasel etapil Tallinnas võitis eile lõppenud amatööride turniiril esikoha Deckol Ehitus, kus mängisid ka Silver Kuuba ja Merlis Niklus. Veel kuulusid meeskonda Teet Marran ja Indrek Poom.