Antsla sai rahvaliigas magusa võidu Roosu üle

Eesti jalgpalli rahvaliigas sai täna tähtsa võidu Antsla meeskond, kes alistas kodus seni kaotuseta püsinud Roosu SK 2:1 (0:0). Roosu SK mängija Kristjan Kurrikoffi sõnul hoidis esimesel poolajal suurema osa ajast palli Roosu, kel tekkisid ka mõned ohtlikud momendid, aga võõrustajate kaitsjad suutsid need likvideerida. Teiseks poolajaks muutis Roosu asetuse 4-5-1 asemel 4-4-2-ks ja mäng

Tanel Leok läheb juba 14. korda rahvuste krossile

Tanel Leok nimetati juba 14. korda rahvuste krossiks Eesti võistkonda. Veel esindavad Eestit 27.-28. septembril Lätis Kegumsis toimuval maailma motokrossi tippsündmusel Gert Krestinov ning eelmistel aastatel Soome eest võistelnud Harri Kullas. „Eesti meeskond on tänavu minu arvates hea. Gert on liival tugev ja Harri pikalt MX2-klassis võistelnud, seega igas klassis on meil korralik sõitja. Kuuldavasti

Võrumaa tennisemeistrivõistlustel selgus esimene meeste finalist ja naispaarismängu finalistid

Võrumaa tennisemeistrivõistlustel jõudis meesüksikmängus esimesena finaali Valmer Filing, kes alistas poolfinaalis eelmise aasta hõbemedalimehe Timo Tammiku 6:1, 3:6, 6:4. Teises poolfinaaalis kohtuvad tiitlikaitsja Tauno Kikas ja Yvelin Rästa. Naispaarismängu poolfinaalis võitsid Merike Kaver ja Angelica Urm Jana Korotenko ja Anu Kikase 6:1, 6:2. Võitjate finaalivastaseks on Liisi Kondratjeva ja Kristi Aavakivi, kes said loobumisvõidu Aire

Andsumäe krossirajal oli kiireim Sten Saarnits

Haanja rattaklubi krossisarja kuuenda etapi võitis eile Andsumäel Sten Saarnits (vasakul) Kristjan Randma ja Viljar Kannimäe ees. M18 klassis oli parim Georg Kõivumägi ja seenioridest Alar Reiska. Lühikesel distantsil oli kiireim Armin Pilv, naistest võitis esikoha Anne Kannimäe. Foto: Võrumaa spordiliit Tulemused Pildid