Markus Männik tuli Eesti Rammumehel kolmandaks

Markus Männik saavutas täna Kohilas Eesti rammumeeste meistrivõistlustel kolmanda koha. Esmakordselt Eesti meistrivõistlustel esikolmikusse jõudnud Männikut edestasid Rauno Heinla ja Lauri Nämi. Kaheksa meest võistles viiel alal, millest Männikul õnnestus võita üks: kombineeritud ala, mis koosnes meremehekõnnist 380kilose raskusega, kõnnist 145kiloste kohvritega ning 125kilose liivakoti tassimisest. Järgmisel laupäeval võib Männikut võistlemas näha kodulinnas, kui toimub

Tauno Kikas ja Jana Korotenko kaitsesid üksikmängus Võrumaa tennisemeistri tiitlit

Võrumaa tennisemeistrivõitlustel kaitsesid üksikmängudes mullust esikohta Tauno Kikas ja Jana Korotenko. Kikas alistas esikohamängus Valmer Filingu 6:1, 6:3. „Suhteliselt kindel võit tuli. Mängisin enesekindlalt, ilm sobis ka hästi,” ütles Kikas. „Suutsin algusest peale agressiivsem olla ja vastasele oma mängu peale suruda.” Filing üritas algul tihti võrku tungida, et oma kasvueelist maksma panna, aga Kikas suutis

Santose duubel uhas Heliosele kaheksa väravat

FC Helios Võru jalgpallimeeskond pidi Eesti meistrivõistluste IV liigas täna võõrsil vastu võtma suure 0:8 (0:5) kaotuse Tartu FC Santose duublilt. „Meie mängisime nii nagu oskasime, nemad nii nagu tahtsid,” lausus Võru meeskonna treener Vjatšeslav Vassilenko. III liigasse tõusta ihkavad tartlased tegid mängu ära esimese poolaja keskel, kui lõid 14 minutiga viis väravat. „Vastased panid

Rene Zahkna ja Hannes Moor võitsid Eesti laskejooksu karikavõistlustel sprindivõistluse

Laskejooksu Eesti lahtistel karikavõistlustel Haanjas võitsid täna sprindis Võrumaa sportlastest oma vanuseklassis esikoha Rene Zahkna ja Hannes Moor. Rene Zahkna (Võru spordikool/Võru Biathlon) edestas juunioride 4 km distantsil teiseks tulnud Kermo Sikku (Vastseliina SK) 40 sekundiga. Hannes Moori (Vastseliina SK) edu kuni 17aastaste poiste sama pikal võistlusmaal teise koha saanud Ranel Subka ees oli 28

Vastseliina FC Aspen kaotas Tartu Merkuurile 0:4

Vastseliina FC Aspen kaotas täna Eesti jalgpallimeistrivõistluste III liiga lõunatsoonis endast paar kohta kõrgemal olevale Tartu FC Merkuurile 0:4 (0:1) ja on tabelis endiselt eelviimasel real. Merkuur asus Kaagveres peetud mängu esimese poolaja lõpus penaltist juhtima. Teisel poolajal vahetusteta mänginud Võrumaa jalgpallurid väsisid ja nende puuri löödi veel kolm palli. Järgmise mängu peab FC Aspen

Siim Plangi võistlus jäi mootoririkke tõttu pooleli

Siim Plangi ja Marek Sarapuu (Mitsubishi Evo X) võitsid eile Haanjas Eesti rallisprindi meistrivõistluste etapil küll päeva absoluutselt kiireima ajaga esimese katse, aga teisel katsel jäi võrulastel võistlus mootoririkke tõttu pooleli. 4WD klassi võitjaks tulid Ranno Bundsen ja Robert Loštšenikov (Mitsubishi Lancer). Veoautodel olid kiireimad Taavi Niinemets ja Marko Prems. Võrumaa meestest said Toomas Repp

Tudengite teatenaiskonnale MMil 12. koht

Eesti naiskond, kus avavahetust jooksis Kerstin Uiboupin, sai Tšehhis lõppenud üliõpilaste orienteerumise MMil naiste teatevõistluses 12. koha. Esikoha võitis Rootsi naiskond. Eesti, kelle eest vahetuses käisid rajal Sigrid Ruul ja Evely Kaasiku, kaotas võitjale 13.21.

Lasva jõe- ja järvejooksu võitis Anti Puustus

Lasva jõe- ja järvejooksu võitjate nimistu algab Anti Puustusega. Kergejõustikuklubi Sakala esindava Võnnu valla jooksja võiduaeg täna esmakordselt toimunud 12,1 km pikkusel jooksul oli 41.39,2. Teise koha sai põlvakas Raido Mitt (+52,9) ja kolmanda koha tartlane Mart Anderson (+1.55,4). Võrumaa pikamaajooksusarja liidrit Ivar Ivanovi seekord stardis polnud ja nii jäi võrulaste laeks Margus Koori neljas