Imeline karikateekond jätkub: FC Helios Võru alistas veerandfinaalis FC M.C. Tallinna!

FC Helios Võru jätkas oma teekonda Eesti väikeses karikasarjas täna võõrsil 2:1 (1:1) võiduga II liiga meeskonna FC M.C. Tallinna üle ja pääses poolfinaali, kus mängib Narva Unitediga. Mängu vaadanud FC Helios Võru juhi Jaanus Vislapuu sõnul oli esimesel poolajal mäng küllaltki võrdne ja käis lainetena ühe värava alt teise alla. „Mõlemad meeskonnad üritasid palli

Rõuge vollesarja võitsid Lauri Pilv ja Hippe Oimet

Eile lõpule jõudnud Rõuge suvevollesarja võitjaks tuli meestest Lauri Pilv ja naistest Hippe Oimet. Sarjas toimus neli etappi, kõik augustis ja valla eri platsidel: Nursis, Viitinas, Rõuges ja Kaugus. Arvesse läksid kolme pariema etapi tulemused. Hippe Oimet oli kõigil neljal etapil võidukas võistkonnas. Teiseks tuli naistest eelmise aasta võitja Elina Järv ja kolmandaks Annika Rikas.

Martti Nõmme teenis Soomes kontinentaalkarikasarja punkte

Martti Nõmme võistles läinud nädalal Soomes suusahüpete FISi võistlustel ja kontinentaalkarikasarjas ning avas ka oma tänavuse punktiarve. Neljapäeval ja reedel Kuopios peetud FISi võistlustel oli Nõmme neljast Eesti suusahüppajast parimana kaheksas ja kümnes. Mõlemal korral võitis soomlane Olli Muotka. Laupäeval ja pühapäeval samas peetud kontinentaalkarikasarja etapil sai Nõmme mõlemal võistlusel ja tihedamas konkurentsis Eesti parimana

Alar Reiska jahib Läti maratonisarja üldvõitu

Haanja rattaklubi esindav Alar Reiska võitis laupäeval Lätis Cesises Vivus MTB maratonisarja 61 km pikkusel viiendal etapil M50 klassis esikoha. Lähimat konkurenti Agris Kalejsit edestas Reiska seitsme minutiga. Mehed rebivad omavahel ka üldarvestuse esikoha pärast, mille võitja selgub järgmisel, viimasel etapil septembri keskel.

Balti enduromeistrivõistlused olid Sõmerpalu motoklubi meestele ülimalt edukad

Martin Leok võitis Balti enduromeistrivõistlustel E2-klassis kulla ja Aigar Leok E3-klassis hõbeda. Võistkonnavõidu saavutas Sõmerpalu motoklubi. Meistrivõistluste viimane, viies etapp sõideti läinud nädalavahetusel Lätis Zante küla ümbruses ja seal, vihmast osaliselt mudamülkaks muutunud radadel, tegid Sõmerpalu motoklubi sõitjad mehetegusid. Keerulisel rajal suutis kõige paremat hoogu näidata Aigar Leok, kes oli üldarvestuses kiireim nii mõlemal päeval

Sigmar Tammemägi edestas maailmameistrit

Lätis, Birži külje all pühapäeval toimunud Žiguli karikasarja etapil võitis standardklassis esikoha karikasarja liider Sigmar Tammemägi. Varstu valla mehe järel jõudsid esikolmikusse kahekordne rallikrossi maailmameister Andreas Bakkerud Norrast ja lätlane Dainis Dambergs. Ardo Kuusi ja Oliver Ojaveere võistlus lõppes poofinaalis.

Reiko Kikas Balti sarjas esikümne lõpus

Leedus jõudsid nädalavahetusel kolmanda etapiga lõpule Baltimaade motokrossi meistrivõistlused, kus Reiko Kikas sai MX2-klassis kahe esimese etapi punktidega kokkuvõttes üheksanda koha. MX2-klassi Balti meistriks tuli Andre Park.