Timo ja Lauri Sild jagasid tavarajal teist aastat järjest omavahel vennalikult kulla ja hõbeda

Vennad Timo ja Lauri Sild võitsid täna Jõgevamaal Pala vallas toimunud Eesti meistrivõistlustel orienteerumise tavarajal nagu eelmiselgi aastal kulla ja hõbeda, küll aga vahetasid võrreldes mullusega omavahel kohad. Timo Sillale on tänane esikoht Eesti täiskasvanute meistrivõistlustel läbi aastate juba üheteistkümnes, tavarajal on ta kulla võitnud nüüd kolmel korral. Timo Silla võiduaeg 13,7 km pikkusel 32

FC Aspen pidi taas kaotuse alla neelama

Vastseliina FC Aspen kaotas Eesti jalgpallimeistrivõistluste III liiga lõunatsoonis täna Väimelas SK Tääksile 0:4 (0:1). Turniiritabeli sabas oleva FC Aspeni järgmiseks vastaseks on nädala pärast Tartu JK Welco Elekter II.

Danpower/Võru VK meeskonnale Gutmanni võrkpalliturniiril täna nagu eilegi võit ja kaotus

56. Gutmanni võrkpalliturniiril sai Danpower/Võru VK täna kirja võidu ja kaotuse. Hommikul alistati 2:1 (-15, 22, 20) Soome meeskond Team Leomuovi/Akaa, õhtuses mängus kaotati aga 1:2 (-21, 20, -18) turniiril ainsana vaid võitudega jätkavale Pärnu VK-le. Mängus Pärnu meeskonnaga tegi väljakuperemeeste eest kaasa mitu Võrus karjääri alustanud ja nüüd juba mujal mängivat meest. Resultatiivseimana tõi

Tanel Leok pidi Eesti motokrossimeistrivõistluste etapil leppima alles viienda kohaga

Tanel Leok sai täna Tartumaal Lange motokeskuses toimunud Eesti motokrossimeistrivõistuste etapil MX1-klassis vaid viienda koha. Leok võitis küll esimese sõidu kahe ja poole sekundise eduga Harri Kullase ees, aga katkestas teise sõidu tehniliste probleemide tõttu poole pealt. Etapi võitjaks tõusis teise sõidu võitmisega Lauri Lehtla Kullase, Priit Rätsepa, lätlase Davis Livsi ja Leoki ees. Lehtla

Andre Kurg juhib etapp enne lõppu rallikrossisarja

Põltsamaal Piiroja rajal täna toimunud Eesti rallikrossi meistrivõistluste etapil lõpetas Andre Kurg Super1600 klassi finaalis Janno Liguri järel teisena, Priit Rebane oli neljas. Kurg oli sel etapil rajal oma uue võistlusautoga. Meistrivõistluste liider on selles klassis enne kahe nädala pärast Elva lähistel Kulbilohus toimuvat viimast etappi Kurg, kel kirjas 117 punkti. Tesiel kohal oleval Rebasel

Võru linnajooksu võitis suusaklubi tiim

Võru linna 230. sünnipäeva pidustuste raames täna peetud 1784 (1000 + 700 + 80 + 4) meetri pikkuse linnajooksu võitis Võru suusaklubi (Raido Luuk, Asko Saarepuu, Roland Saarepuu, Mario Oha), edestades vaid 0,1 sekundiga Silja Sporti (Margus Lehtna, Thomas Kuus, Sirli Hanni, Markus Lehtna). Kolmandana jõudis finišisse Võru spordikeskuse võistkond (Eno Lukk, Jürgen Külm, Jürgen

Navi Vutiselts kaotas EMÜ meeskonnale

Eesti jalgpallimeistrivõistluste III liigas ei õnnestunud Navi Vutiseltsil eelmise vooru võidule täna lisa hankida, sest Väimelas kaotati EMÜ SK meeskonnale 2:5 (1:3). Navi läks mängu küll juba 8. minutil Tamriko Õkva realiseeritud penaltist juhtima, aga kümmekond minutit hiljem vastased viigistasid. Poolaja keskel jäid väljakuperemehed kaotusseisu, kui Tauri Maidla omavärava kirja sai, ning sealt enam välja