Timo Sild tuli sõjaväelaste MMil kuuendaks

Timo Sild tuli täna Austrias Güssingis sõjaväelaste orienteerumise MMil lühirajal kuuendaks, Lauri Sild sai 14. koha. Naiste seas oli Laura Joonas 11. Meeste kulla võitis ajaga 27.19 šveitslasest kahekordne maailmameister Matthias Kyburz. Ta edestas 40 sekundiga austerlast Gernot Kerschbaumerit ja 55 sekundiga võistkonnakaaslast Fabian Hertnerit. Neljas oli veel üks šveitslane Florian Howald (+1.10), viies Andrei

Võrumaa mehed tegid Smiltene krossil head sõitu

Veoautokrossi Eesti meistrivõistlused jätkusid üleeile etapiga Lätis Smiltenes, kus osades klassides võisteldi ka Balti meistrivõistluste arvestuses. Veoautode GAZ 53 klassi finaalis jõudis esimesena finišisse Mikk Mäesaar, kolmikvõidu kindlustasid Võrumaa meestele Erko Sibul ja Toomas Repp. Tauri Tuusis oli viies ja Ardo Kuus seitsmes. GAZ 51/52 klassis, kus võisteldi ka Balti karikavõistluste arvestuses, võitis esikoha Rainer

Martin Leok võitis endurosprindis Eesti karika

Martin Leok (Sõmerpalu MK) võitis läinud laupäeval Tartumaal Kukemetsas toimunud endurosprindi Balti ja Eesti karikavõistluste etapil E2-klassis esikoha ning tuli ka Eesti karikavõitjaks. Leoki kogusaak oli 97 punkti, talle järgnesid 77 punktiga klubikaaslane Elary Talu ja 71 punktiga Toomas Triisa. E3-klassis tõid Urmas Põldma järel Sõmerpalu motoklubile kokkuvõttes teise ja kolmanda koha Priit Palatu ja

Võru petankeritele trios seitsmes koht

Kohtla-Järvel laupäeval peetud Eesti meistrivõistlustel petangi trios sai Võru SK Küti võistkond (Aigar, Harry, Anny ja Merike Lusbo) 13 tiimi konkurentsis seitsmenda koha. Kulla võitis võistkond koosseisus Margus Berkmann, Kaido Kopel ja Meelis Münt.