Võrulased tavarajal teise kümne keskel

Austrias Güssingis jätkuval sõjaväelaste orienteerumise MMil sai Timo Sild täna meeste tavarajal 15. koha, naiste võistluses oli Laura Joonas 16. Kulla võitis nagu eilegi šveitslane Matthias Kyburz, kelle võiduaeg oli 1:04.35. Teiseks tuli tema kaasmaalane, eilne pronksimees Fabian Hertner (+1.32) ja kolmandaks Venemaa sportlane Andrei Hramov (+2.38). Timo Sild kaotas võitjale 8.04 ja 35. koha

FC Helios Võru loodab tähtsaks karikalahinguks Narva Unitediga kodupublikult tõsist toetust

FC Helios Võru jalgpallimeeskond jookseb homme kell 18 Võru spordikeskuse murule Eesti väikeste karikavõistluste poolfinaaliks Narva Unitediga. Kohtumise võitjat ootab juba hulga suurem staadion, sest karikafinaal peetakse Tallinnas A. Le Coq Arenal. Võru meeskonna treeneri Vjatšeslav Vassilenko sõnul loodab mänguks kokku saada hetke parima võimaliku rivistuse. „Seekord peaks kõik põhimehed kohal olema. Nad teavad, mida

Võru spordikooli 55. rahvusvaheline noorte võrkpalliturniir juhatab sisse kooli juubelihooaja

Homme algav ja kolm päeva kestev Võru spordikooli 55. rahvusvaheline noorte võrkpalliturniir juhatab sisse Võru spordikooli juubelihooaja. „Spordikooli 55. rahvusvaheline võrkpalliturniir on sissejuhatus Võru spordikooli 70 aasta juubelile, mis kulmineerub üritustega 2015. aasta juunikuus. 2014/2015. õppeaastal spordikooli poolt korraldatavad võistlused toimuvad kõik juubeliaasta üritustena,” ütles Võru spordikooli direktor Mare Lüüs. Spordikooli juubeliturniirile pani 55 aastat

Kohus mõistis Andrus Värniku tingimisi vangi

Harju maakohus mõistis Antslast pärit endise odaviske maailmameistri Andrus Värniku (36, pildil) täna süüdi korduvas ja suurt valu põhjustanud kehalises väärkohtlemises ning karistas teda kokkuleppemenetluses kahe aasta ja ühe kuu pikkuse tingimisi vangistusega, vahendas Postimees. Vangistust ei pöörata täitmisele, kui Värnik ei pane kahe aasta ja kuue kuu pikkusel katseajal toime uut kuritegu ja täidab

Võrumaa suvekossusarja üldvõitjaks krooniti
Kaivo Pullisaar, parim naine oli Kaiti Vasiljeva

Võrumaa tänavuse suvekossusarja üldvõitjaks tuli Kaivo Pullisaar, parim naine oli Kaiti Vasiljeva. Meeskonnad, kuhu Pullisaar kuulus, ei jõudnud küll kordagi etapivõiduni, küll aga saavutati alati teine koht. Nii sai Pullisaar viie etapiga kokku 60 punkti ning edestas kahe silmaga Elari Lainet ja kaheksaga Fredi Parkerit. Järgmised viis meest, Kaupo Puusepp, Rael Kalmus, Kaspar Süvaorg, Artur