FC Aspen kaotas elektrikute teisele ešelonile

Vastseliina FC Aspen kaotas Eesti jalgpallimeistrivõistluste III liiga lõunatsooni 16. vooru viimases mängus võõrsil Tartu JK Welco Elektri duublile 1:4 (1:2). Võrumaa meeskond jäi juba veerand tunniga 0:2 kaotusseisu, aga enne vaheajale minekut suutis Gaspar Vainula ühe värava tagasi lüüa. Teisel poolajal leidsid elektrikud uue hingamise ja lõid Aspenile veel kaks väravat. FC Aspen jagab

Võru spordikooli U18 võrkpallitiimid
tulid kodusel turniiril kolmandaks

Võru spordikooli 55. rahvusvahelisel noorte võrkpalliturniiril läks võõrustajatel paremini U18 vanuseklassis, kus Võru spordikooli võistkond saavutas nii poiste kui ka tüdrukute seas kolmanda koha. Mõlemad esikohad võitis Soome TUL. Poistest edestas võrulasid veel Pärnu VK/SK ja tüdrukutest Poola Starogard Gdanski võrkpallurid. „Kolmas koht on ikkagi õnnestumine. Poolfinaalis kaotasime 1:2 Pärnule, otsustavas geimis oli seis veel

Heliose poistele kaks võitu, viik ja kolm kaotust

FC Helios Võru jalgpallipoisid pidasid nädalavahetusel kuus liigamängu. Võidukad oldi B2-klassis, kus laupäeval võideti võõrsil lähim konkurent FC Tartu 3:2, ja E2-klassis, kus eile, samuti võõrsil, alistati Tartu JK Tammeka II 4:1. E1-klassi poisid viigistasid kodus 2:2 FC Elvaga. D1-klassis kaotas kollane meeskond kodus Tammeka duublile 1:6 (pildil) ja punane tiim võõrsil FC Elvale 0:9.