Tanel Leok pressis end MX1-klassis hõbemedalile, Mini MX-klassis said Võru poisid kulla ja pronksi

Eesti motokrossimeistrivõistluste viimasel etapil Tihemetsas võitis Tanel Leok täna MX1-klassis mõlemad sõidud ning tõusis hõbemedalile. Eesti meistriks tuli täna Leoki järel teise koha saanud Lauri Lehtla, kes kogus nelja etapiga 135 punkti. Leok sai kirja 133 ja Harri Kullas 126 punkti, mõlemad osalesid neljast etapist kolmel. Kaarte olid MX1-klassis täna segama tulnud ka enduromehed Aigar

Andre Kurg tuli rallikrossis Eesti meistriks,
Priit Rebane võitis hõbemedali

Eesti meistrivõistlustel rallikrossis olid tänavu Super1600-klassis kaks paremat Võrumaa mehed: kuldmedali võitis Andre Kurg ja hõbeda Priit Rebane. Meistrivõistluste viimane etapp sõideti täna Elva lähistel Kulbilohus. Enne tänast võidusõitu punktitabelit juhtinud Kurg jäi täna esikolmikust küll esimesena välja, aga see ei takistanud 21aastasel Antsla valla noormehel oma esimest Eesti meistritiitlit võitmast. Varem on Andre Kurg

Võru JKd tabas Tartus Welco elektrilöök

Eesti jalgpallimeistrivõistluste II liigas kaotas Võru JK täna Tartus JK Welco Elektrile 1:3 (0:3). „Läks niimoodi. Mis teha, kui pole nuppe, keda tõsta,” tõdes Võru JK juhendaja Tauno Kikas. Silmas pidas ta koosseisuprobleeme. Nende pärast pidi esmakordselt Võru JK väravasuule asuma muidu väljakumängijana tegutsev Jürgen Kolk ning tavaline raudne keskväljamees Raul Rebane mängis seekord äärekaitses.

Rene Zahknale neljas ja Regina Ojale viies koht

Otepääl toimuvatel Eesti lahtistel meistrivõistlustel suvebiatlonis ja Baltic Biathlon Cupil võisteldi täna sprindis. Juunioride 10 km sõidus oli Rene Zahkna esimene, kes medalikohalt välja jäi. Esikoha võitis Johan Talihärm. Soomlane Teemu Huhtala kaotas võitjale 1.09, rootslane Oskar Brandt 1.30 ja Zahkna 1.58. Kuni 19aastate neidude 6 km distantsil tuli Regina Oja viiendaks. Esikoha võitnud leedulannale

Vastseliina FC Aspen sai järjekordse kaotuse

Vastseliina FC Aspen kaotas Eesti jalgpallimeistrivõistluste III liigas täna võõrsil SK Imavere Forsile 1:5 (0:2) ja jätkab lõunatsoonis viimasel kohal. Vahetusmeesteta mnginud Aspeni auvärava lõi tosin minutit enne kohtumise lõppu seisuks 1:3 Sander Pild. Järgmise mängu peab Aspen tuleval laupäeval Väimelas, kus võõrustab Valga FC Warriori. Imavere jalgpalluritest tegi Alar Arula (nr 9) täna hat-tricki.

Rattamaratonisari lõppes Jõulumäe maratoniga

Eesti rattamaratonide sarja tänavusele hooajale punkti pannud 62 km pikkusel Jõulumäe rattamaratonil oli Võrumaa ratturitest 16. kohaga parim Viljar Kannimäe. Tänase sõidu võitnud Läti ratturile Dmitri Sorokinile kaotas kaotas ta nelja minuti ja nelja sekundiga. Poolesaja parema hulka mahtus ka 44. koha saanud Tarmo Mõttus. Mari-Liis Mõttus saavutas N23 klassis kolmanda ja naiste seas seitsmenda

Navi Vutiseltsile III liigas hooaja kolmas võit

Navi Vutiselts saavutas Eesti jalgpallimeistrivõistluste III liiga lõunatsoonis hooaja kolmanda võidu, kui alistas täna koduplatsil Tartu FC Merkuuri 3:1 (2:0). Mängu skoori avas juba 10. minutil Karl Martin Saar, kes kasutas ära vastaste väravavahi pikka palli püüdes tehtud eksimuse ja koksas puurivahil käest lipsanud palli võrku. Poolaja keskel pääses Navi Saare teise värava järel 2:0