Rene Zahkna tõusis tagaajamissõidus teiseks

Rene Zahkna tõusis täna Otepääl lõppenud Eesti lahtistel meistrivõistlustel suvebiatlonis ja Baltic Biathlon Cupil meesjuunioride viitstardiga sõidus neljandalt stardikohalt teiseks. 12,5 km pikkuse sõidu lõpetas võitjana esimesena rajale pääsenud Johan Talihärm. Zahkna kaotas talle 2.53ga, aga edestas omakorda veidi rohkem kui minutiga kolmanda koha saanud rootslast Oskar Brandti. Kuni 19aastaste neidude 7,5 km sõidus jõudis

FC Helios Võru sai kirja loobumiskaotuse

FC Helios Võru jalgpallimeeskond sai tänaseks IV liiga mänguks Pärnu JKga kokku vaid kaheksa meest ja suvepealinna ei sõitnudki. Tabelisse kanti Pärnu JK +:- võit, Võru meeskonnal tuleb loobumisvõidu andmise eest maksta ka 250 eurot trahvi.

Võit Antsla üle viis Wertykali alagrupist edasi

Eesti jalgpalli rahvaliiga mängus võitis FC Wertykal eile Antsla 3:2 (0:2) ja pääses play-offi. Antsla läks koduplatsil peetud kohtumist Kert Taali ja Martin Uusimaa väravatest küll 2:0 juhtima, aga teise poolaja algul sai väljakuperemeeste mängija Jan-Karl Jõela punase kaardi ja seejärel haaras mänguohjad Wertykal. Teise poolaja keskel vähendas Kevin Ariko esmalt vahet, siis Markko Nääme