Eesti võrkpallikarikavõistlustel
loositi esimesed vastasseisud

Eile loositi paaridesse Eesti võrkpallikarikavõistlustel osalevad võistkonnad. Võru meeskonnal vedas, naiskonnal mitte. Danpower/Võru VK meeskonna vastaseks veerandfinaalis on üks kahest karikavõistlustel osalevast esiliiga meeskonnast TTÜ/Kiili. Edu korral tuleb võrulaste järgmine vastane paarist TTÜ – Tallinna Selver. Famila/Võru VK naiskond sai veerandfinaaliks kõige tugevama võimaliku vastase – tiitlikaitsja ja Eesti meistri Kohila VK. Sama tabelipoole teises

Spordiklubid tutvustavad end huvitegevuse messil

Neljapäeval, 11. septembril kella 11–14 toimub Võru Kreutzwaldi tänava spordihoones Võru linna huvitegevuse mess, kus teiste seas tutvustab oma tegevust ka mitu spordiklubi. Nii astub messi pealaval kell 11.20 üles judoklubi Rei, kell 11.40 spordikooli Kreeka-Rooma maadlejad, kell 12.20 Parksepa spordiklubi, kell 13 jalgpalliklubi FC Helios Võru, kell 13.20 Võru võrkpalliklubi, kell 13.35 Corsa Gym

Raili Pärt ja Sandra London lõid II liigas kahe peale kokku üle poole Lootose väravatest

Võrumaa neiud Raili Pärt (pildil) ja Sandra London tulid Põlva FC Lootose jalgpallinaiskonnas Eesti naiste II liiga võitjaks. Mõlemal oli Põlva naiskonnas tähtis roll, sest kahe peale kokku löödi Lootose 79 väravast koguni 41. 15 mänguga 22 väravat löönud Pärt oli ka II liiga suurim väravakütt, London sai 12 mänguga kirja 19 tabamust ja jagas