Aigar Leok tõusis MMil viimase etapiga viiendaks

Aigar Leok tõusis enduro MMil sel nädalavahetusel Prantsusmaal sõidetud viimase etapiga kahe korra võrra ja saavutas E3-klassis hooaja kokkuvõttes viienda koha. Oma esimese maailmameistritiitli võitis austraallane Matthew Phillips. Brioude’is peetud võistlusel sai TMi tehasetiimi esindav Leok mõlemal võistluspäeval neljanda koha. Eile edestasid teda Phillips, hispaanlane Ivan Cervantes ja prantslane Fabien Planet, täna Cervantes, soomlane Matti

FC Helios Võru sai napi kaotuse

FC Helios Võru jalgpallimeeskond kaotas täna Eesti meistrivõistluste IV liigas Väimela staadionil FC Tartu II meeskonnale 2:3 (0:1). Helios oli kokku saanud korraliku koosseisu ja domineeris veidi rohkem, aga pidi lahtises mängus ikkagi vastu võtma kaotuse. „Sööt käis ilusti, aga väravaid kahjuks ei tulnud. Vastased mängisid pikka palli, mis meile üldse ei sobinud, keskkaitsjad eksisid

Ivar Ivanov tuli Tallinna maratonil seitsmendaks

Ivar Ivanov lõpetas täna toimunud Tallinna maratoni uue isikliku rekordiga 2:31.39, mis andis talle seitsmenda, Eesti meistrivõistluste arvestuses viienda koha. Jooksu võitis ajaga 2:17.29 Etioopia jooksja Tesfaye Beyene. Teisena jõudis ajaga 2:21.32 finišisse Eesti meistriks tulnud Ilja Nikolajev. Järgmised kaks lõpetajat, Heinar Vaine (aeg 2:23.36) ja Sergei Tšerepannikov (aeg 2:24.02) jagasid omavahel Eesti meistrivõistluste hõbeda