Keivo Kõiv tegi viperuste kiuste hõbedase duubli

Keivo Kõiv tegi üleeile Leedus Šakiais Balti ja Läti autokrossi meistrivõistluste viimasel etapil bagide B600-klassis head sõitu ja saavutas vaatamata teda kogu hooaja vältel saatnud tagasilöökidele mõlema sarja kokkuvõttes teise koha. Nagu kogu tänavune hooaeg, kulges ka aasta viimane etapp peagi 20aastaseks saava Mõniste valla noormehe jaoks üle kivide-kändude. Ajasõidu neljandale kohale järgnes esimese poolfinaali

Võru võrkpallipoisid mängisid turniiril Lätis

Võru spordikooli võrkpallurid osalesid nädalavahetusel Lätis Kuldigas toimunud rahvusvahelisel noorteturniiril Kurzemes Kauss 2014. Kõige paremini läks U18 poistel, kes saavutasid kümne võistkonna konkurentsis kolmanda koha. Turniiri võitnud Kuldiga spordikoolile ning Tallina SK Tatsile jäid Võru poisid kohamängudes 0:2 alla. Parima mängija auhinna sai võrulastest Albert Hurt, meeskonnas mängisid veel Rasmus Rohumets, Hannes Eskla, Kaspar Süvaorg,

Alar Reiska võitis Läti rattamaratonisarja

Alar Reiska (Haanja rattaklubi) saavutas Lätis Vivus.lv rattamaratonisarjas M50 vanuseklassis hooaja üldvõidu. Võidu vormistas Reiska laupäeval Baldones toimunud viimase etapiga. 54 km pikkuse sõidu lõpetas ta 31. kohaga ning kogus sama palju punkte seekord 56. koha saanud põhikonkurendi Viesturs Kazainisega. Üldvõitja selgitamiseks liideti kokku kõigi kuue maratoni üldajad ja paarikümne sekundiga jäi peale Reiska.

HRK ratturid võistlesid krossirajal ja maanteel

Haanja rattaklubi rattur Mari-Liis Mõttus võitis laupäeval esikoha Tartu rattakrossil ja pühapäeval Filter Velokauss maanteesõidusarja etapil Lätis, mõlemal võistlusel oli ta parim nii naiste kui ka naisjuunioride arvestuses. „Mari-Liis sõitis rahulikult, et järgmise päeva võistluseks jõudu säästa, aga võitis siiski esikoha. Minul läks natuke halvasti. Juhtisin terve sõidu turvalise eduga, aga eelviimase ringi lõpus sain

FC Helios Võru pidas noorte liigamänge

Eesti noorte jalgpallimeistrivõistluste eilsetes mängudes võitsid FC Helios Võru E1-klassi poisid kodus Põlva FC Lootose 3:1 ja E2-klassi poisid võõrsil Tartu FC Santose II meeskonna 8:2. D1-klassis peeti kaks kodumängu, kollane meeskond võitis Lootose 2:1 ja punane meeskond kaotas Tartu JK Tammekale 0:11. B2-klassi poisid kaotasid reedel Valgas sealsele FC Warriorile 0:2.

Tanel Leok sai motokrossi MM-sarjas 18. koha

Tanel Leok vahetas MX1-klassi motokrossi MM-sarja mulluse 14. koha tänavu 18. koha vastu MM-sarja kokkuvõttes seitsmel korral esikümnesse jõudnud ja parima saavutusena 2006. aastal viienda koha saanud Leoki tänavune aasta võrdlust tema paremate hooaegadega ei kannata. TMi tehasetiimi esindava 29aastase Sõmerpalu vallast pärit motomehe ettevalmistus MMiks jäi tänavu vigastuse tõttu poolikuks, kogu hooaja jooksul saatsid