Aidake Võrumaa jalgpallilugu talletada!

Jalgpalli on Võrumaal mängitud 1920ndate aastat algusest. Siinse jalgpalli sünnipäevaks võib pidada 5. septembrit 1926, kui Võrus avati pidulikult linna spordiväljak ja peeti esimene ametlik jalgpallimatš. 2016. aastal möödub sellest 90 aastat ja VSport.ee on võtnud eesmärgi Võrumaa jalgpallilugu selleks ajaks kenasti talletada. Hulk tööd on juba tehtud ja materjali kogutud, aga igasugune lisa on

Jätka lugemist →

Mõniste valda rajatakse lasketiir

Valitsus otsustas eilsel istungil võõrandada Võrumaal Mõniste vallas Kuutsi külas asuva Kolgamäe karjääri kinnistu MTÜ-le KT Sporting, mis kavatseb suletud karjääri rajada lasketiiru. Kinnistul lõppes kaevandamine juba 1994. aastal, praeguseks on maatükk osaliselt metsistunud. Kolgamäe karjääri lasketiiru rajamist toetavad nii Võru maavalitsus kui ka Mõniste vald, samuti Eesti Jahispordi Liit ja teised kodanikeühendused.

ÕL: Anti Saarepuu asus uude ametisse

Tänavu kevadel tippspordiga lõpparve teinud suusasprinter Anti Saarepuu on kümmekond päeva olnud uues ametis: ta müüb osaühingus Skiwax Europe suusamäärdeid ja -hooldusvahendeid. Nii ettevõtte esindus kui ka müügisaal asuvad Tallinnas Pirital, Saarepuu ise elab Viimsis, kirjutas Õhtuleht. Loe Õhtulehest!