Annemarii Bendi hüppas rekordi ja võitis kulla

13aastane Osula koolitüdruk Annemarii Bendi püstitas täna Otepääl 83meetrise hüppega uue Eesti naiste tippmargi ja tuli suusahüpetes Eesti naiste suviseks meistriks. Ühises pingereas koos meestega sai Andsumäe spordiklubi esindav ja Võru spordikoolis treener Olev Rootsi juhendamisel harjutav tüdruk kõrge kaheksanda koha. Esimeses voorus hüppas Bendi 81 meetrit ehk kümme meetrit rohkem, kui oli tema aasta

Võru maadlejad said kodus kuus medalit

Võru maadlejad jätsid täna Võrus toimunud 38. olümpiavõitja Eduard Pütsepa mälestusvõistlustel koju kuus auhinnalist kohta. Parima Võru maadlejana saavutas Ott Heliste 2001. aastal ja hiljem sündinud poiste kehakaalus kuni 63 kg teise koha. Ainsana jäi ta alla Kadrina maadlejale Anvar Sillale. Kim Kangur tuli sama vanuseklassi kehakaalus kuni 42 kg kolmandaks. Kadettide (1997. a ja

Selgusid Võrumaa esimesed golfimeistrid

Võrumaa esimesteks meistriteks golfis tulid täna Rõuges Andre Laine ja Lea Schmidt. Andre Laine haaras meeste võistlusel juhtohjad juba kvalifikatsiooni järel ning lõpetas võistluse (3 x 4 rada) 47 löögiga. Teise koha saavutas Karel Saarna (52 lööki) ja kolmanda koha Marek Jõgeva (53 lööki). Esikuuikusse jõudsid veel Raivo Tasso, Arno Huik ja Kristo Perli. Meistrivõistluste

Kütioru maastikujooksul saatis edu põlvakaid

Täna toimunud 3. Kütioru maastikujooksu võitis põlvakas Raido Mitt, kes lõpetas 9 km pikkuse distantsi ajaga 34.48,7 ning edestas 16,9 sekundiga Anti Puustust ja 50,6 sekundiga parimat võrulast Ivar Ivanovi. Esikuuikusse jõudsid veel Margus Koor (+1.01,8), Karel Hussar (+1.43,9) ja Urmas Utar (+1.50,1). Parim naine oli ajaga 41.51,5 põlvalanna Annika Rihma, üldjärjestuses kuulus talle 22.

Navi Vutiselts alistas teist korda FC Aspeni

Eesti jalgpallimeistrivõistluste III liiga Võrumaa derbis alistas Navi Vutiselts täna Väimelas Vastseliina FC Aspeni 3:0. Navi väravatest kaks lõi Eleri Jürisaar ja ühe ilusast karistuslöögist Tamriko Õkva. Ka kevadringis olid kahe meeskonna mängus peale jäänud Navi jalgpallurid, siis 4:2. „Täna oli suhteliselt sarnane mäng kevadisele. Navi oli kohal kolmeteistkümnekesi, Vastseliina ilma vahetusteta,” ütles Navi Vutiseltsi