Kaks erinevat poolaega, lõpptulemuseks 1:1 viik

Võru JK jalgpallimeeskond viigistas täna Eesti meistrivõistluste II liigas koduplatsil Tallinna FC Levadia III meeskonnaga 1:1 (1:0). Väljakuperemeeste värava lõi Jürgen Kolk. Võrulased alustasid mängu aktiivselt ja terve esimese poolaja oli territoriaalne ülekaal nende käes. Juba 5. minutil tegid vastased Võru meeskonna suurima väravaküti Lauri Pilve takistamisel meetri jagu enne trahvikasti joont vea, järgnenud karistuslöögi

FC Helios Võru võttis TÜ Fauna üle napi võidu

FC Helios Võru võitis täna Eesti jalgpallimeistrivõistlustel võõrsil Tartu Ülikool Fauna 4:3 (2:1) ja tõusis IV liiga lõunatsoonis kahe koha võrra ülespoole kuuendaks. Võru meeskond alustas mängu kaitsest lähtuvalt, aga juba 5. minutil tekkis hea võimalus rünnakul ja Siim Lepp viis Heliose 1:0 juhtima. Eduseis ei püsinud kaua. „Meie väravavaht [Indrek Ivask] eksis palli klaarimisel

Laskesuusatajad alustasid noortesarja uut hooega

Haanjas peeti nüüd Värska Originaali nime kandva laskesuusatamise noortesarja alanud hooaja esimene etapp, kus võisteldi punktilaskmises ja ühisstardiga laskejooksus. Mitu esikohta võitsid ka Võrumaa noored sportlased. Juunioridest oli mõlemal alal parim Tarvi Sikk Timo Truu (mõlemad Vastseliina SK) ees. Kuni 15aastastest poistest tegi võiduka duubli Joosep Perv (Võru spordikool/Võru Biathlon). Kaks esikohta saavutanud Joosep Perv.

Venelased tegid Võru Rolleril puhta töö

Täna Kubijal toimunud 13. rullsuusatamisvõistlusel Võru Roller võitis meeste 13,2 km pikkuse vabatehnikasõidu Venemaa suusataja Anton Suzdalev 22,5sekundise eduga oma koondiseklaaslase Vadim Pissarevi ees. Parima eestlasena tuli Kein Einaste (+1.08,7) kolmandaks, Raido Ränkel (+1.40,4) sai kuuenda koha. Kasahstani tippsuusataja Aleksei Poltoranin sai vaid 14. koha. Naiste 8,8 km distantsile startis kuus Venemaa suusatajat, kellest kiireim

Parimad Võrumaa ratturid jäid esisaja teise poolde

Täna toimunud 89 km pikkusel SEB 17. Tartu rattamaratonil sai Viljar Kuljus parima Võrumaa ratturina 82. koha. Sõidu ajaga 2:29.11 võitnud lätlasele Andzs Flaksisele kaotas Kuljus 17 minutiga. Haanja rattaklubi esindavatest meestest jõudsid saja parema hulka ka Rajko Rattur (67.) ja Georg Kõivumägi (73.). Tarmo Mõttuse sõit ebaõnnestus. „Stardis läks kett maha ja viskas nii

Meelis Kanep tuli Võrumaa malemeistriks

Eile Sõmerpalu vallas Sulbis peetud kiirmaleturniiri „Šahh ja matt” ning ühtlasi ka Võrumaa lahtised meistrivõistlused võitis Meelis Kanep (pildil). Sõmerpalu vallast pärit maletaja kogus kaheksast partiist seitse punkti ning edestas teiseks tulnud Uku Valnerit poole ja kolmanda koha saanud Andrei Šiškovi ühe punktiga. Võrumaa maleklubi esindav Tatjana Fomina oli viie punktiga 16., sama palju punkte