Erik Saarts võitis kaks hõbemedalit

Lätis Valmieras läinud nädalavahetusel toimunud Eesti meistrivõistlustel veeslaalomis saavutas Erik Saarts (Võru Ekstreempark) nii ühekanuul kui ka ühesüstal teise koha. Ühesüstal võidutses Tarmo Peiker ja ühekanuul Argo Raudsalu. Hillar Irves oli ühesüstal seitsmes.

Palju õnne! Ants Olesk 100

Täna, 23. septembril sai saja-aastaseks Võrus elav Ants Olesk – omaagene motosportlane ja Munamäe torni krossivõistluse üks alusepanija. Teiste seas käisid juubilari õnnitlemas ka Võru linnavalitsuse esindajad eesotsas linnapea Anti Allasega. Foto: Võru linnavalitsus

Downhillimehed lõpetasid eduka hooaja Lätis

Armin Pilv saavutas üleeile Baldones peetud Läti meistrivõistlustel jalgrataste downhillis juunioride konkurentsis teise koha. Viljar Teppo murdis päev varem treeningul rangluu ja starti ei pääsenud. Baldone võistlusega jõudis lõpule ka tänavune Läti karikasari, kus Pilv võitis juunioride esikoha ning Teppo tuli seenioride arvestuses teiseks.

ÕL: Kail Piho haav läks mädanema

Norras treeningul kukkunud kahevõistleja Kail Piho on vigastusest taastunud ja saab jälle korralikult harjutada, kuid Eesti suvistest meistrivõistlustest pidas ta õigemaks loobuda, kirjutas Õhtuleht. Loe Õhtulehest!

80 aastat tagasi oli Võru jalgpalli tähetund

80 aastat tagasi, 23. septembril 1934 alistas Võru Ilmarine Eesti jalgpallimeistrivõistluste A-klassi (praeguses mõistes esiliiga) finaalturniiril Tallinna Põhjala 5:0 ja lõpetas turniiri Pärnu Tervise ja Narva Võitleja järel kolmanda kohaga. Liiduklassis (meistriliigas) mängis siis kuus meeskonda, nii et Ilmarine oli Eestis tugevuselt üheksas klubi ning Võru Tallinna, Tartu, Pärnu ja Narva järel viies jalgpallilinn. Sama