Laura Joonas tuli Suunto Gamesi tavarajal teiseks

Haanja vallas Kuural toimuval 26. Suunto Gamesil orienteerumises saavutas Laura Joonas täna naiste eliitklassi tavaraja maailma edetabelivõistluses teise koha. Võitjaks tulnud Annika Rihmale kaotas võrulanna 9,4 km pikkusel rajal 1.45ga. Kolmanda koha saanud Evely Kaasiku jäi võitjast maha juba ligi viie ja poole minutiga. Meeste eliitklassis võitis esikoha Sander Vaher lätlase Arturs Paulinši ja Kristo

Tänane kaotus kinnistas FC Aspeni viimase koha

Vastseliina FC Aspen kaotas Eesti jalgpallimeistrivõistluste III liigas täna kodumängus lõunatsooni liidrile Tõrva JK-le 1:3 (0:2). Aspeni auvärava lõi mängu lõpuminutitel Janar Urbanik. Kui Aspeni IV liigasse langemine oli juba pärast eelmist vooru tõsiasi, siis nüüd on selge seegi, et tsooni viimasest kohast meeskonnal enam pääsu pole. Järgmise mängu peab FC Aspen tuleva nädala pühapäeval

Eesti mototiim pääses rahvuste krossi kvalifikatsioonist kuuenda kohaga finaali

Eesti motomeeskond pääses Lätis Kegumsis toimuval rahvuste krossil tänasest kvalifikatsioonist kuuenda kohaga homsele lõppvõistlusele. Eestlastest parima koha sõitis välja tiimi kogenuim mees Tanel Leok, kes Open-klassis sai neljanda koha. Võrumaa motomeest edestasid belglane Kevin Strijbos, britt Dean Wilson ja sloveen Tom Gajser, napilt kaotas prantslane Steven Frossard, ülejäänud konkurendid jäid juba kaugemale. Harri Kullas sai

Navi Vutiselts IV liigasse langemisega silmitsi

Navi Vutiselts ei suutnud tänase mänguga oma punktiseisu Eesti jalgpallimeistrivõistluste III liigas parandada, võõrsil kaotati 2:4 (1:1) SK Imavere Forsile. III liiga koha eest võitlev Navi alustas võidujanuselt ja veerandtunnise mängu järel viis Karl Martin Saar meeskonna 1:0 juhtima. „Talle anti väga hea sööt keskelt jooksu peale ja sai üks-ühele väravavahi vastu ära koksata,” sõnas