Danpower/Võru VK alustas 1:3 kaotusega

Danpower/Võru VK võrkpallimeeskond alustas Schenker liiga hooaega täna Lätis 1:3 (-22, -10, 24, -23) kaotusega VK Biolars/Jelgavale. „Mäng algas tasavägiselt, mängisime punkt-punktis seisuni 22:22, siis võtsid vastased kolm viimast punkti ning tüürisid avageimi võidusadamasse. Teine geim oli häving, kuid kolmandas suutsime see-eest 18:23 kaotusseisust ise võidu võtta 26:24. Viimases geimis oli võimalus mäng otsustavasse viiendasse

Kaotus kukutas FC Helios Võru eelviimaseks

Eesti jalgpallimeistrivõistluste IV liigas kaotas FC Helios Võru täna võõrsil napilt 0:1 (0:0) FC Elva duublile ja langes lõunatsoonis eelviimaseks. Võrulastele sai saatuslikuks väljakuperemeeste mängu lõpus löödud värav. FC Helios Võru treeneri Vjatšeslav Vassilenko sõnul mindi mängule pingevabalt. „Üritasime rünnata ja kaitses rahulikult mängida, see õnnestus. Kuigi elvakad ründasid rohkem, ei istunud ka meie ainult

Meestepuudus sai Võru meeskonnale saatuslikuks

Võru JK jalgpallimeeskond sai tänaseks Eesti meistrivõistluste II liiga kodumänguks kokku vaid kümme meest ja kaotas Tallinna JK Visadusele 1:2 (0:0). Kui veel eile õhtul oli võrulastel tiim mänguks koos, siis viimasel hetkel hüppas üks põhimeestest ikkagi kahjuks alt. Kuna täna mängis ka Võru JK duubelmeeskond ning omi korrektiive meeskonna koosseisus tegid karistused ja tööülesanded,

Haanja 100 rattamaratoni võitis Riivo Schumann

Täna toimunud Haanja 100 rattamaratoni võitis Riivo Schumann, kel 100 km pikkuse distantsi läbimiseks kulus aega 4:29.59,2. Teisena lõpetas võitjale nelja sekundiga kaotanud lätlane Oskars Muiznieks. Kolmanda koha saanud Raido Kodanipork jäi Schumannist maha juba üle minuti. Raul Olle sai kaheksanda koha. Pool distantsi krampidega võidelnud ja võitjale 17 minutiga kaotanud Tarmo Mõttus oli 20.

Võit jättis Navi Vutiseltsi lootused ellu

Navi Vutiselts võitis täna Eesti jalgpallimeistrivõistluste III liiga lõunatsooni eelviimases voorus koduplatsil Väimelas Valga FC Warriori 1:0 ja jätkab võitlust üleminekumängudele viiva kümnenda koha eest. Väljakuperemeeste võiduvärava lõi kohtumise 28. minutil Eleri Jürisaar. Nädala pärast mängitavas viimases voorus on Navi meeskonna vastaseks Tartu JK Welco Elekter II. Mäng peetakse tuleval laupäeval algusega kell 12 Väimela

Ivar Ivanov tuli Tartus poolmaratonil kolmandaks

Ivar Ivanov saavutas täna Tartu linnamaratoni poolmaratonil (21,1 km) kolmanda koha. Jooksu võitis ajaga 1:09.55 Kaur Kivistik, teiseks tuli talle 15 sekundiga kaotanud Raivo Alla. Ivanovi aeg oli 1:11.44. Maratoni kiireim oli ajaga 2:32.52 Tõnu Lillelaid. Parima Võrumaa jooksjana sai Valmar Sisask ajaga 3:00.23 21. koha.