FC Aspen tegi põlvakatele ebameeldiva üllatuse

Eesti jalgpallimeistrivõistlustel III liiga lõunatsoonis viimasel kohal olev Vastseliina FC Aspen serveeris turniiri eelviimases voorus paraja üllatuse, alistades täna võõrsil 4:0 (0:0) II liiga üleminekumängude kohta nooliva Põlva FC Lootose. Põlva meeskonnal oli mängu esimesel poolajal mitmeid võimalusi, kuid lõpplahendused olid kehvad või siis läbimõtlemata, vahendas Lootose kodulehekülg. Hea võimalus skoori avamiseks oli ka Aspenil.

Roosu SK laeks rahvaliigas jäi veerandfinaal

Roosu SK jalgpalluritel ei õnnestunud rahvaliigas esinelikusse jõuda, sest veerandfinaalis kaotati täna koduplatsil Äksi JK-le 2:4 (1:1). „Mäng oli algusest lõpuni väga pingeline ja küllaltki võrdsete võimalustega. Kohtumist juhtima läks Äksi, kui nende kauglöök meie väravavõrgus maandus. Viigistasime, kui mängitud oli 30 minutit: vastaste kaitse jättis mulle ruumi ja õnnestus karistusala joonelt sisse lüüa,” rääkis

Danpower/Võru VK naaseb Lätist punktideta

Danpower/Võru VK meeskond kaotas Schenker liigas täna võõrsil Poliurs/Ozolniekile 0:3 (-25, -21, -21). Võru meeskonna peatreeneri Marko Meti sõnul domineerisid tema hoolealused nii esimeses kui ka kolmandas geimis, aga fakt on see, et tabelisse saadi kirja 0:3 kaotus. „Tuliselt kahju on avageimist, kui 24:21 eduseisust ei suutnud i-le täppi panna,” lisas ta. Võru meeskonnas oli

Võrulaste meeskond Kakkoses kõva keskmik

Helsingi jalgpalliklubi FC Myllypuro, kus mängivad võrulased Jüri Artemkin (pildil) ja Priit Bahmatšov ning treeneriametit peab Marek Jenas, lõpetas hooaja Soome meistrivõistluste tugevuselt kolmandas liigas ehk Kakkoses oma grupis (Itäinen) hooaja kümne meeskonna konkurentsis kuuenda kohaga. Sel hooajal esmakordselt Kakkoses mänginud FC Myllypuro võitis 27 mängust 11, viigistas neli ja kaotas 12. Myllypuros äärekaitsja kohal