Võru jalgpallurid toovad Raasikult viigipunkti

Võru JK poolitas täna Eesti jalgpallimeistrivõistluste II liigas võõrsil punktid ida-põhjatsoonis teisel kohal oleva Raasiku FC Joker 1993-ga, kohtumine lõppes tulemusega 1:1 (1:0). „Tip-top mäng poistelt. Olime täna väga motiveeritud. Püüdsime lihtsalt mängida, kõik toimis,” ütles Võru meeskonna mängiv treener Tauno Kikas Mäng algas võrulastele hästi, sest juba 3. minutil mindi 1:0 juhtima. „Alustasime kõrge

Siim Plangi ja Marek Sarapuu tõusid
Saaremaa rallil viimase katsega teiseks

Siim Plangi ja Marek Sarapuu (Mitsubishi Lancer Evo X) lõpetasid Saaremaa ralli teise kohaga, N4-klassis saavutati esikoht. Võrulased tõusid teiseks viimase katsega, kui neist koha võrra eespool olnud Venemaa rallimehed Aleksei Lukjanuk ja Aleksei Arnautov sõiduvea tegid. Ralli võitsid Timmu Kõrge ja Erki Pints (Ford Fiesta R5). Plangi jäi oma tulemusega rahule. Enne viimast katset

FC Aspen sai viimases voorus lohutusvõidu

Eesti jalgpallimeistrivõistluste III liiga lõunatsoonis tänavu viimaseks jäänud Vastseliina FC Aspen sai hooaja kaotusevalule veidi leevendust, kui võitis täna turniiri viimases voorus Väimelas tasavägises ja väravaterohkes mängus FC Otepää 5:3 (4:2). Hooaja lõpule iseloomulikult olid mõlemad meeskonnad varumeesteta ja kummalgi poolel alustas väravas väljakumängija, Aspenil Sander Pild. „Umbes 15 minutit oli mängitud, kui vastased tegid

FC Helios Võru D1-klassi jalgpallipoisid võitsid Eesti noorte esivõistlustel oma grupis esikoha

FC Helios Võru D1-klassi kollane tiim alistas täna võõrsil FC Elva II meeskonna 5:0 (väravad Ronan Pähn, Ahmed Nasser Khalil, Sebastian Johanson, Karl Hain ja Aimar Vendelin), tuli Eesti noorte jalgpalli esivõistlustel oma grupi võitjaks ja kindlustas endale sellega pääsu järgmise aasta C2-klassi meistrivõistluste tugevamasse seltskonda. „Esimene poolaeg oli raske. Mitu head võimalust jäi löömata

Selgusid Võrumaa orienteerumismeistrid

Sõmerpalu vallas Linnamäel täna toimunud Võrumaa meistrivõistlustel orienteerumises krooniti meestest maakonna meistriks Janek Piirisild ja naistest Eleri Hirv. Teistes vanuseklassides tulid Võrumaa meistriks Lauri Pähn (M16), Alex Treier (M14), Tõnis Jäädmaa (M12), Olev Piirisild (M10), Tõnis Piirisild (M35), Mart Külvik (M45), Tõnu Tolm (M60), Marianne Haug (N18), Kati Iher (N16), Miina Aleksandra Piho (N14), Anita

Hooaja viimase mängu võitnud Navi Vutiselts
pidi III liigas leppima eelviimase kohaga

Navi Vutiselts alistas Eesti jalgpallimeistrivõistluste III liiga lõunatsooni viimases voorus koduplatsil Väimelas Tartu JK Welco Elektri duubli 3:1. Väravateta lõppenud avapoolaja järel pani d väljakuperemehed asjad paika teise poolaja alguses, kui lõid üheksa minutiga järjest kolm väravat, autoriteks Eleri Jürisaar, Marek Ansberg (penaltist) ja Kaspar Leies. Welco auvärav tuli alles kohtumise lõpus, pärast seda, kui