Famila/Võru VK kaotas Kohilale ka kordusmängu

Famila/Võru VK kaotas täna Kohilas sealse võrkpalliklubi naiskonnale ka Eesti karikavõistluste veerandfinaalseeria korduskohtumise 0:3 (-15, -15, -23) ja langes edasisest konkurentsist välja. Nagu eelmiseski mängus võitis Kohila kaks esimest geimi kindlalt. Kolmandas geimis suutsid võrulannad kauem vastupanu osutada ja juhtisid 18:14, aga siis sai Kohila Hanna-Loore Õunpuu hea serviseeria toel seitse punkti järjest ja kallutas

Peaminister tänas tänavusi medalivõitjaid

Peaminister Taavi Rõivas tänas ja tunnustas eile sel aastal olümpiaaladel medali võitnud sportlasi ja treenereid. Tänuüritusele oli teiste seas kutsutud ka tänavu juunioride EMil kulla ja pronksi võitnud Võru laskesuusataja Rene Zahkna. Eesti laskesuusatamise föderatsiooni president Aivar Nigol, peaminister Taavi Rõivas, Rene Zahkna, Tuuli Tomingas ja treener Tõnu Pääsuke. Foto: valitsuse kommunikatsioonibüroo