Võru kahevõistlejad võitsid kaks hõbemedalit

Klaus Mark Kolpakov ja Markus Robin Kütt (mõlemad Võru spordikool/Andsumäe SK) võitsid täna Otepääl toimunud Eesti juunioride ja noorte suvistel meistrivõistlustel kahevõistluses hõbemedali, esimene kuni 18aastaste noormeeste ja teine meesjuunioride konkurentsis. Eesti meistriks tulid vastavalt Artti Aigro (Otepää Põhjakotkas) ja Kristjan Ilves (Elva suusaklubi).

Kohilale kolmas kaotus kolmes geimis

Famila/Võru VK võrkpallinaiskond pidas viimase kümne päeva jooksul juba kolmanda mängu Kohila VKga ja kaotas taas. Kahele karikavõistlustel saadud 0:3 kaotusele lisandus täna samasuguse skooriga allajäämine koduplatsil peetud Balti liiga mängus. Kui tänase kohtumise esimeses geimis ei suutnud võrulannad Kohilale erilist vastupanu esitada ja kaotasid 8:25, siis teiseks geimiks veidi kosuti. Võru juhtis veel 11:10,

FC Aspen võitis Otepää lahtised meistrivõistlused

FC Aspen võitis täna Otepää lahtised meistrivõistlused jalgpallis, esikohamängus alistati FC Palupera 2:0. Otepää aedlinna staadionil peetud turniir algas Aspenile halvasti, sest kohe avamängus kaotati 0:2 PJK Revalile. Sellest tehti oma järeldused, võideti ühesuguse tulemusega 2:0 nii Navi Vutiselts , FC Elva kui ka FC Otepää ja viigistati 2:2 FC Paluperaga ning pääseti finaali. Turniiri

Danpower/Võru VK kaotas Pärnu meeskonnale

Danpower/Võru VK võrkpallimeeskond jäi tänases Schenker liiga mängus Pärnu VKga koduplatsil 0:3 kaotajaks. Esimese geimi kaotas Danpower/Võru VK 19:25, teise 20:25. Viimases geimis juhtis Võru veel 22:18, aga viis järgmist punkti langes külaliste saagiks ja väljakuperemehed jäid lõpuks alla 23:25. Danpower/Võru VK suurimad punktitoojad olid Robert Juchnevič 15 (+6) ja Edgar Maier 10 (+6) punktiga.

Võru JK teenis vigaderohkes mängus viigipunkti

Võru JK viigistas täna Eesti jalgpallimeistrivõistlustel II liiga ida-põhjatsooni eelviimases voorus kodus 2:2 (0:1) Türi JK Ganvixiga. Juba esimesel paaril minutil pääses Türi meeskond mitmel korral ohtlikult väljakuperemeeste värava all löögile, aga Võru väravavaht Ville Tüve likvideeris ohtlikud olukorrad. Edaspidi mäng tasakaalustus, aga veidi enam kontrollis mängu ikkagi Ganvix, kelle mängijate teele läkitatud pall leidis

Võru suusahüppajad jäid medalita

Otepääl täna peetud Eesti suvistel meistrivõistlustel võistkondlikes suusahüpetes sai Võru spordikooli/Andsumäe SK I võistkond (Klaus Mark Kolpakov, Markus Robin Kütt, Martti Nõmme) neljanda ja II võistkond (Annemarii Bendi, Sandra Sillaste, Triinu Hausenberg) üheksanda koha. Eesti meistriks tuli Otepää Põhjakotkas (Artti Aigro, Mihkel Oja, Karl-August Tiirmaa). Päeva pikimad hõpped (96,5 ja 94,5 m) tegi Martti Nõmme.

Munamäe-Võru maastikujooksu võitis Raido Mitt, Võrumaa pikamaajooksusarja Ivar Ivanov

30. Munamäe-Võru maastikujooksu võitis Raido Mitt Põlvast, kel 13,1 km pikkuse distantsi läbimiseks kulus aega 43.26,0. Võrulane Ivar Ivanov kaotas talle 7,7 ja Anti Puustus 9,5 sekundiga. Võrumaa jooksjatest mahtusid peale Ivanovi esikümnesse veel Mikk Laur (7.), Aimar Hussar (9.) ja Priit Narusk (10.). Kiireim naine oli ajaga 53.54,2 üldjärjestuses 36. koha saanud elvalanna Karmen

Võrumaa judokad olid edukad

Täna Tartus toimunud spordiliidu Jõud judomeistrivõistlustel võitis Võrumaa meestest esikoha Tarmo Habe (-90 kg) ning naistest Anne Jõela (-63 kg) ja Laura-Maria Lehiste (-70 kg). Teiseks tulid Tarvo Jõgeva (-73 kg), Riho Lehiste (-90 kg) ja Robert Parker (+100 kg). Võistkondlikult saavutas Võrumaa Tartumaa järel ja Harjumaa ees teise koha. Võrumaa judokad: (vasakult) Tarvo Jõgeva,