Timo Sild ja Sander Vaher võitsid mägimaratoni

Timo Sild võitis koos Sander Vaheriga Original Mountain Marathoni, lähimaid jälitajaid edestati ligi kümne minutiga. Eestlaste võiduaeg Inglismaa ja Šotimaa piiril Cheviot Hillsis eile alanud ja täna lõppenud kahepäevasel mägimaratonil oli 11:57.44. Võistlejail tuli kahe päevaga läbida umbes 73 kilomeetri pikkune (ja ligi 4400 tõusumeetriga) rada. Eliitklassi võistluse lõpetas 13 paari. „Karmim kui eelmisel aastal:

SK Urvaste jätkab puhaste paberitega

Täna peeti Sõmerpalus järjekordsed mängud Võru spordiseltsi Kalev korvpallimeistrivõistlustel: SK Urvaste võitis Enerel ARTMLi 67:37 (37:18; Kaidar Taal 14 (3 kolmest) – Siim Kõvatu ja Sten Tammjäev 10) ning Osula Kuperjanovi JP 73:48 (38:28; Fredi Parker 26 – Kristjan Kikkas 16 (5)). Tabel (võidud ja kaotused) 1. Parksepa SK/Võru 4-0, 2. SK Urvaste 2-0, 3.-4.

Danpower/Võru VK endiselt nullipoiss

Danpower/Võru VK ei suutnud Schenker liigas täna Rakvere VK meeskonnale erilist vastupanu osutada ja kaotas kodumängu kindlalt 0:3 (-16, -23, -14). Kahekohalise punktiarvuni jõudis Võru meeskonna mängijaist täna ainsana leedulane Robert Juchnevič, kes sai kirja 12 (+5) punkti. Vastaste parim oli 13 (+9) punktiga Rauno Tamme. Servi vastuvõtt oli mõlemal meeskonnal enam-vähem võrdne, küll aga

Võru JK sai II liigas meeskonna kõigi aegade parimat tulemust kordava seitsmenda koha

Võru JK jalgpallimeeskond alistas täna aasta viimases II liiga mängus võõrsil Jõgeva SK Noorus-96 2:1 (1:0) ja tõusis ida-põhjatsoonis hooaja lõpuks seitsmendaks. Jõgeva staadionil tuli mängida rasketes oludes: öösel jääs olnud plats oli pehme ja libe, kohati konarlik, ning pall tegi imepõrkeid. „Raske oli mängida ja tehnilist praaki mõlemalt poolt palju. Õnneks suutsid meie keskväljamehed

Famila/Võru VK kaotas LU/Jelgavale 1:3

Famila/Võru VK kaotas naiste võrkpalli Balti liigas täna koduplatsil LU/Jelgavale 1:3. Võrulannad alustasid mängu Balti liiga mulluse finalisti vastu küll 25:20 geimivõiduga, aga hakkasid siis rünnakul üha rohkem eksima ja jäid teises geimis lätlannadele kindlalt 16:25 alla. Järgmised kaks geimi olid tasavägised, aga kaotajaks jäid neis 22:25 ja 23:25 ikkagi võrulannad. Kodunaiskonna suuremad punktitoojad olid

Võrumaa poisid jäid esikolmikust välja

Eile Kohilas toimunud Eestimaa spordiliidu Jõud U16-vanuseklassi võrkpallimeistrivõistlustel jagasid Võrumaa poisid 12 võistkonna konkurentsis koos Raplamaa ja Pärnumaaga 4.-6. kohta. Turniiri võitis Põlvamaa (Orava). Teiseks ja kolmandaks tulid Harjumaa tiimid, vastavalt SK Tats ja Tallinna Selver.