Parksepa SK/Võru alistas kindlalt Antsla,
Võru valla meeskond sai jagu KK Rõugest

Võru spordiseltsi Kalev korvpallimeistrivõistlustel võitis Parksepa SK/Võru täna Antslas sealse meeskonna 83:60 (46:25) ja jätkab turniiri täisedu, viie võiduga. Üleplatsimees oli viis kaugviset tabanud Andre Treial, kes tõi Parksepa meeskonnale 29 punkti, väljakuperemeestest oli 19 punktiga suurim skooritegija Rainis Fomotškin. Kaotajaks jäid väljakuperemehed ka teises tänases mängus, kus KK Rõuge jäi 65:73 (35:30) alla Võru

Rantipol alustas esiliigas magusa võiduga

Rantipol alustas Eesti saalijalgpalli meistrivõistluste esiliiga mänge täna õhtul 5:4 (2:3) võiduga koduplatsil Molycorp Silmeti üle. „Hea algus. Loodetavasti läheb samamoodi edasi,” ütles Rantipoli treener Vjatšeslav Vassilenko. Võit oli seda magusam, et tänavu kevadel madistati sama vastasega kahel korral ja siis tuli võrulastel Sillamäe meeskonnale mõlemas mängus ühe väravaga alla vanduda. Kehvalt algas ka tänane

Danpower/Võru VK astus sammu esineliku poole

Danpower/Võru VK alistas täna Eesti meeste võrkpallikarikavõistluste veerandfinaalseeria avamängus esiliiga meeskonna TTÜ/Kiili võõrsil 3:1. Võru meeskond võitis esimesed kaks geimi 26:24 ja 25:18, aga kaotas kolmanda 24:26. Neljas geim kallutati enda kasuks tulemusega 25:22. Kogu mäng kestis ligi kaks tundi. Andzej Savostenok tõi Võru meeskonnale 25 (+15), Edgar Maier 17 (+7) ja Robert Juchnevič 15

Tanel Leok vahetab meeskonda

Tänavu motokrossi MM-sarjas MXGP-klassis 18. koha saanud Tanel Leok siirdub Itaalia TM Ricci Racing tiimist tulevaks aastaks Inglismaal baseeruvasse LPE Kawasaki meeskonda ja keskendub Briti meistrivõistlustele.

Antsla ja Võru vald mängivad 40+ sügisturniiril

Antsla ja Võru valla korvpallimeeskonnad mängivad Põlvamaa 40+ liiga sügisturniiril, kus nende vastasteks on Põlvamaa tiimid Kormoranid ja Nipernaadi ning Tartu Arilix. Turniiri avamängus kaotas Antsla eile kodus Arilixile 56:76 (27:36). Mängitakse üheringiline turniir, iga meeskond peab kaks mängu kodus ja kaks võõrsil. Antsla meeskonna resultatiivseim oli mängus Arilixiga 15 punktiga Jaanus Kala. Foto: Rait