Võru spordikooli U16 poisid said Eesti karikavõistlustel seitsmenda koha

Võru spordikooli meeskond pidi täna Räpinas lõppenud U16 vanuseklassi Eesti võrkpallikarikavõistluste finaalturniiril leppima seitsmenda kohaga. Seitsmest mängust võitsid võrulased kaks: neljandaks tulnud Rakvere spordikool alistati 2:0 ja viimaseks jäänud Tallinna VK Täht 2:1. Karika võitis Tallinna SK Tats, teiseks tuli Orava/Räpina SK ja kolmandaks Pärnu VK/SK. Neile kõigile kaotas Võru meeskond 0:2. Tallinna Selverilt ja

ASK/Kuldiga alistanud Danpower/Võru VK sai Schenker liigas kirja hooaja esimese võidu

Täna Schenker liiga uustulnuka ASK/Kuldiga võõrsil 3:1 alistanud Danpower/Võru VK võrkpallimeeskond kirjutas tabelisse hooaja esimesed võidupunktid. Võru meeskond võitis esimese geimi 25:22, jäi teises geimis alla 22:25, aga võitis kaks järgmist 25:21 ja 25:19. „Meie jaoks liigas nõrku vastaseid pole. Täna suutsime näidata paremat kvaliteeti blokis ning eksisime vähem rünnakul kui kodumeeskond (Kuldiga 33, meie

Raido Ränkel alustas MK-sarja 81. kohaga

Raido Ränkel lõpetas täna Soomes Rukal murdmaasuusatamise MK-etapil meeste 15 km klassikasõidu 81. kohaga. Võitjaks tulnud soomlasele Iivo Niskanenile kaotas Ränkel 3.48,1. Teistest eestlastest oli Algo Kärp 38., Aivar Rehemaa 64. ja Karel Tammjärv 68. Võistles 96 meest.

Markus Männik võitis vägikaikaveo maailmameistrivõistlustel pronksmedali

Võrulane Markus Männik võitis täna Venemaal Jakutskis toimunud esimestel vägikaikaveo (mas-wrestling) maailmameistrivõistlustel üle 125 kilo kaaluvate meeste konkurentsis pronksmedali. Pronksimatšis alistas 31aastane Männik 205 kilo kaaluva inglase Glenn Rossi 2:0. Maailmameistriks tuli venelane Viktor Kolibabtšuk, kes finaalis alistas Kõrgõzstani sportlase Sergei Dolgaljovi. Männiku kõrval sai teise pronksmedali Sean O’Hagan (Suurbritannia). Medaleid jagati MMil seitsmes meeste

FC Ararat TTÜ lõpetas Rantipoli võiduseeria

Seni vaid võite tunnistanud Rantipoli meeskonna unelmate algus Eesti saalijalgpalli esiliigas sai tänasega lõpu, kui FC Ararat TTÜ-le kaotati koduväljakul 3:5 (1:3). Võrulastele sai saatuslikuks suutmatus väravavõimalusi realiseerida, hea mängu tegi ka vastaste väravavaht. 9. minutiks 0:3 kaotusseisu jäänud Rantipoli esimese värava lõi 14. minutil Kert Joakit. Teise poolaja alguses läksid vaid kuue mehega Võrru

Võrumaa judokatele kamaluga medaleid

Täna Tartus toimunud spordiklubi Zen jõuluturniiril võitis Võru klubi Rei esindajatest esikoha Richard Lepp D-klassi kehakaalus kuni 30 kg, lisaks tuli ta teiseks C-klassi kehakaalus kuni 34 kg. Randel Päästel (C-klass, -42 kg) ja Kaur Kõva (D-klassi, -42 kg) saavutasid teise koha ning Robin Soe (C-klassi, -55 kg) kolmanda koha. Praegu klubita individuaalvõistleja Ivo Ri

Famila/Võru VK jäi Kohila VK-le kindalt alla

Famila/Võru VK võrkpallinaiskond kaotas täna Haapsalus peetud naiste Balti liiga mängus Kohila VK-le 0:3. Tiitlikaitsja töötas täpselt kui kellavärk ja loovutas võrulannadele geimides vastavalt 16, 15 ja 16 punkti. Kui servi vastuvõtt oli naiskondadel enam-vähem võrdne ja blokis jäi 9:4 peale koguni Võru, siis rünnakul pani end kindlat maksma liigas üheksanda järjestikuse võidu saavutanud Kohila