SK Urvaste korvpallimeeskond püsib kaotuseta

SK Urvaste püsib Võru spordiseltsi Kalev korvpallimeistrivõistlustel kaotuseta, meeskonna kolmas võit tuli täna Kuldres tulemusega 96:77 (59:39) Võru valla üle. Urvaste parimana viskas neli kaugviset tabanud Eiko Roosimaa 32 silma. Võru valla resultatiivseim oli 34 punktiga Margus Peterson, kes tabas kolm kolmepunktiviset.

Danpower/Võru VK kaotas karikasarjas küll korduskohtumise, aga pääses ikkagi poolfinaali

Danpower/Võru VK võrkpallimeeskond pääses Eesti karikavõistlustel pärast aastast vaheaega taas esinelikusse. TTÜ/Kiilile täna veerandfinaalseeria korduskohtumises koduplatsil küll 2:3 kaotati, aga kuna kaks päeva tagasi Kiilis oli võidetud 3:1, läks poolfinaali Võru meeskond. Võru võrkpalluritel oli esilligas mängiva vastasega parasjagu pusimist. Esimene geim kaotati 21:25. Teises geimis said võõrustajad pärast 7:7 viigiseisu mõne punktiga ette, hoidsid

Rõuge Saunamaa debüüt osutus võidukaks

Rõuge Saunamaa sai oma esimeses Eesti saalijalgpallimeistrivõistluste II liiga mängus kirja võidu: Maardu United alistati täna võõrsil 12:7 (7:1). Kristo Perli lõi Rõuge Saunamaa kasuks neli, Margus Tukk kolm ning Riho Ruusamäe ja Robert Kruuda kumbki kaks väravat, jala sai valgeks ka Reijo Künnapuu. Rõuge meeskonna esindaja Margus Tukk rääkis, et mängiti kaheksa mehega, kel