SK Urvaste teenis neljanda võidu

Tiitlikaitsja Parksepa SK/Võru kõrval jätkab Võru spordiseltsi Kalev korvpallimeistrivõistlustel teise meeskonnana kaotuseta SK Urvaste, kes alistas täna Kuldres 78:74 (34:26; Eiko Roosimaa 20 – Kristjan Kikkas 19) Kuperjanovi JP. Urvaste meeskonnale oli see neljas võit.

Urmas Talist sai Rakvere VK peatreener

Alates tänasest juhendab Rakvere VK võrkpallimeeskonda peatreenerina Urmas Tali (44, pildil), kes vahetab välja seni võistkonda juhendanud Aigor Kaibaldi. Eelmisel kolmel hooajal töötas Urmas Tali Pärnu VK peatreenerina. Oma sünnilinna Võru meeskonda juhendas ta viimati hooajal 2010/2011, enne seda töötas Soomes.

Lõunalõvi kergejõustiklastel jäi medalirekordi kordamisest puudu vaid üks auraha

Võrumaa kergejõustikuklubil Lõunalõvi oli taas hea aasta. Kõigi vanuseklasside Eesti meistrivõistlustelt võideti kokku 64 medalit: 23 kulda, 19 hõbedat ja 22 pronksi. Eesti kergejõustikuklubide pingereas tõusis Lõunalõvi mullusega võrreldes ühe positsiooni võrra ja saavutas kõrge kuuenda koha. Rohkem medaleid on võidetud vaid 2007. aastal (65 medalit) ja kuldmedaleid 2013. aastal (24 kulda). Medaleid võitsid Lõunalõvi

Jätka lugemist →