Rantipol oli ka esiliiga teises voorus võidukas

Rantipol püsib Eesti saalijalgpalli esiliigas kaotuseta, teises voorus alistasid võrulased täna võõrsil FC Cosmos II Tallinna 2:1. Viimsis peetud mängus nähti esimest väravat alles neli minutit enne kohtumise lõppu. Sellele eelnenud olukorras tõmbas vastane Sander Taani trahvikastis maha ning järgnenud penalti realiseeris Endrik Jäger. Minut hiljem mängis Kait Hinn väravahist ilusti mööda ja viis Rantipoli

Famila/Võru VK võitis Achema vastu ühe geimi

Famila/Võru VK võrkpallinaiskond kaotas täna naiste Balti liigas täna koduplatsil Jonava Achemale 1:3. Esimese geimi 22:25 kaotuse järel suutsid võrulannad teise geimi 25:20 enda kasuks kallutada. Kolmas geim kaotati 18:25 ja neljas 22:25. Margot Pähn (pildil) tõi Võru naiskonnale 17 (+9), Brita Saare ja Helena Lemmats kumbki 9 (vastavalt +2 ja +1) ning Kaisa Kirikal

Danpower/Võru VK kaotas TTÜ-le 0:3

Võrkpalli Schenker liigas sai Danpower/Võru VK kirja hooaja viienda kaotuse, võõrsil peetud kohtumine TTÜ meeskonnaga kaotati 0:3. Esimeses geimis teenis Võru meeskond 19 ja teises 17 punkti. Kolmandas spurtis Võru 18:12 juhtima ja oli ees veel 24:21, aga geimpalle realiseerida ei suudetud ja lõpuks jäi 31:29 selleski geimis peale TTÜ. Võrulastest oli 11 (+9) punktiga