Danpower/Võru VK napsas Selverilt ühe geimi

Danpower/Võru VK võrkpallimeeskond läks tänast kodumängu Schenker liiga liidri Selver Tallinnaga küll geimivõiduga juhtima, aga kaotas lõpuks ikkagi 1:3. Kohtumise avageim lõppes võõrustajate 25:19 võiduga. Seejärel tiitlikaitsja võrulastele enam suurt sõnaõigust ei andnud ning võitis kolm järgmist geimi 25:18, 25:18 ja 25:19. Leedulane Robert Juhnevic tõi kodumeeskonnale 19 (+9) punkti. Helger Hääl lisas Võru meeskonna

Võru spordikooli meeskond saavutas Eesti U18 võrkpallikarikavõistlustel teise koha

Võru spordikooli U18 võrkpallimeeskond saavutas omaealiste Eesti karikavõistlustel teise koha. Pärnus reedel alanud ja põnevalt kulgenud turniiri võitja selgus alles tänases viimases mängus, kus Võru kaotas Pärnu VK/SK-le 2:3. Kohtumise esimesed kaks geimi võitis ühesuguse tulemusega 25:21 Võru, aga siis kaldus vaekauss pärnakate kasuks ja järgmised kolm geimi kuulusid neile tulemustega 25:18, 28:28 ja 15:11.

Võru spordikooli U18 tüdrukud jäid viiendaks

Võru spordikooli võrkpallinaiskond sai Eesti U18-vanuseklassi karikavõistlustel viienda koha. Viljandis täna lõppenud finaalturniiril võitsid Võru tüdrukud viiest mängust ühe: lõpuks neljanda koha saanud Viljandi spordikool alistati eile 3:1. Karika võitjaks tulnud Kohila VK-le kaotas Võru 0:3 ning teiseks ja kolmandaks tulnud Premium 7/Salva Tartule ja Tallinna VK Tähele 1:3. 0:3 kaotus tuli vastu võtta ka

Võrulannad võitsid Kaunase Heksat neljas geimis

Famila/Võru VK saavutas naiste võrkpalli Balti liigas teise võidu, kui alistas täna koduplatsil Kaunase Heksa 3:1. Tasavägise alguse järel spurtisid võrulannad seisult 6:5 ette 11:5 ja edaspidi vaid kasvatasid edu ning esimene geim võideti 25:12. edasppidi mäng tasakaalustus. Teises geimis jäi Võru naiskond peale 25:21, aga kaotas siis kolmanda 22:25. Neljas geim jäi kohtumise viimaseks,

Rõuge judopoisid võistlesid Pärnus

U10 vanuseklassi Pärnu lahtistel meistrivõistlustel judos võistelnud Rõuge judoringi poistest saavutas Ravel Lepp (-21 kg) teise koha, Kaspar Kimmel (-25 kg) ja Andres Viling (-38 kg) tulid kolmandaks. Teho Kangro ja Ats Uder (mõlemad -35 kg) said seitsmenda koha.

Rõuge Saunamaa võit tühistati

Rõuge Saunamaa eelmise nädala 12:7 võit Eesti saalijalgpallimeistrivõistluste II liigas Maardu Unitedi üle tühistati ja Võrumaa meeskond sai tabelisse -:7 kaotuse, sest kasutati mänguõigust mitteomavat (protokolli kandmata) mängijat.

Sixten Sild tuli veteranide MMil viiendaks

Sixten Sild saavutas eile Brasiilias veteranide orienteerumise MMil tavarajal viienda koha. Rio Grande do Suli osariigis Canelas toimunud võistlusel läbis Sild M50-vanuseklassi 7,2 km pikkuse tavaraja ajaga 1:05.56. Kulla võitnud rootslasele Ulf Magnussonile kaotas ta 4.32. Nädala alguses peetud sprindivõistluses oli Sild 14. N50-vanuseklassi tavarajal võitis pronksmedali OK Võru esindav elvalanna Airi Alnek. 4,8 km