Roosu/Wertykal alistas Navi Vutiseltsi 4:3

Eesti saalijalgpalli rahvaliigas algasid I (Lõuna) alagrupi mängud täna Rõuges peetud Roosu/Wertykali ja Navi Vutiseltsi kohtumisega, mille 4:3 võitis esimesena nimetatud meeskond. Roosu/Wertykali kasuks lõi Kristjan Kurrikoff kaks ning Mait Raha ja Andre Ojala kumbki ühe värava, Navi tabamustest kanti kaks Maarek Lauritsa ja üks Kaspar Leiese arvele.

Rantipol püsib esiliigas võidulainel

Rantipol jätkas oma võitudeseeriat Eesti saalijalgpallimeistrivõistluste esiliigas täna 11:4 (5:2) eduga Kiili JK üle ja pole kolme vooruga vastastele veel punktigi loovutanud. Esimese poolaja keskel oli tablool veel 2:2 viik, aga siis lõi Rantipol kolm väravat järjest, lisas teise poolaja esimese viie minutiga veel kolm ja mäng oligi tehtud. Kristo Perli arvele kogunes lõpuks neli

Famila/Võru VK alistas Kaunase Heksa 3:1

Famila/Võru VK saavutas naiste võrkpalli Balti liigas kolmanda võidu, kui alistas täna Kaunases sealse Heksa 3:1. Järgmisel nädalavahetusel võõrustab Võru naiskond lätlannasid: laupäeval mängitakse Zeltalejaga ja pühapäeval RSU/MVSiga. Tabel 1. Kohila VK 21 punkti (7 mängust), 2. Jonava Achema 14 (5), 3. TTÜ 12 (4), 4. TÜ/Eeden 11 (8), 5. Famila/Võru VK 9 (8), 6.

Parksepa SK/Võru on NKLis alagrupis teisel kohal

Parksepa SK/Võru võitis sel nädalavahetusel peetud kahest Apollo naiste korvpalliliiga mängust ühe ning on C alagrupis esimese ringi järel teisel kohal. Eile kaotasid võrulannad koduplatsil alagrupi liidriks tõusnud Tähtvere naiskonnale 31:91 (11:40), täna alistati samuti kodus Järvamaa SK Siit ja Sealt 64:31 (34:15). Esimeses mängus olid Parksepa SK/Võru naiskonna resultatiivseim 16 punktiga Katre Kasak, teises

Raido Ränkel sai vabatehnikasõidus 43. koha

Raido Ränkel sai täna Soomes Muonios murdmaasuusatajate esimese lume võistlusel meeste 15 km vabatehnikasõidus 43. koha. Esikoha võitis Venemaa suusataja Aleksei Tšervotkin, parima eestlasena oli Karel Tammjärv 29. (+1.35,6). Eesti meestest Tammjärve ja Algo Kärbi järel kolmanda aja välja sõitnud Ränkel kaotas võitjale 2.08,1

Võru noored judokad esinesid tagasihoidlikult

Eile Tartus 40. Kaimu Keeraku laste judopäeval võistelnud Võrumaa judokatest sai ainsana võidu kirja Randel Päästel C-klassi kehakaalus kuni 42 kg, aga temagi pudenes juba järgmise matši kaotamisega teises ringis konkurentsist.