Semuehitus pääses viimasena esiviisikusse

Võru spordiseltsi Kalev korvpallimeistrivõistlustel alistas Semuehitus täna Puigal Võru valla 86:60 (43:27) ja pääses mängima 1.-5. kohani. Tanel Zupsman viskas võitjate kasuks 27 silma, kaotajate resultatiivseim oli 18 punktiga Margus Peterson. Juba varem olid endale koha esiviisikus kindlustanud Parksepa SK/Võru, SK Urvaste, Antsla ja Osula.

M-liiga finaal oli Lauluisa kooli siseasi

Võrumaa koolide 10.-12. klasside segavõrkpalli M-liiga karikavõistluste finaalis kohtusid täna kaks Võru kreutzwaldi gümnaasiumi tiimi ning 2:1 jäi peale kooli esindusvõistkond, kuhu kuulusid Hannes Eskla, Karl Henry Mauer, Arlet Raha, Henri Provotorov, Heleene Hollas, Anna-Liisa Mander, Anette Lokk ja Marit Ruuder. Mõlemat tiimi juhendas Argo Käpa. Kolmanda koha sai täna Võru spordikeskuses toimunud turniiril Parksepa

Täna on Aleksander Kõssi 100. sünniaastapäev

Täna on kõigi aegade ühe parema Võrumaalt sirgunud jalgpalluri Aleksander Kõssi sajas sünniaastapäev. Esimese võrulasena Eesti jalgpallikoondisse jõudnud Aleksander Kõss sündis 19. novembril (vana kalendri järgi 6. novembril) 1914 Võrus. Tema isa Jüri Kõss oli pärit Viljandimaalt, ema Emma Matilde Kolk Kanepi vallast. Jalgpalli hakkas Aleksander Kõss mängima 15aastaselt Võru Ilmarises ja 17aastaselt, 1932. aasta