SK Urvaste lõpetas Parksepa SK/Võru võiduseeria

Võru spordiseltsi Kalev korvpallimeistrivõistlustel võitis SK Urvaste täna Kuldres seni kaotuseta püsinud Parksepa SK/Võru 67:57 (33:23; Renee Kilter 17 – Mirko Märdimäe 26). Põhiturniiri võitja selgub seega ülehomme, kui kavas kaks viimast kohtumist ja SK Urvaste mängib võõrsil Osulaga. Urvaste korvpallurite võidu korral kuulub põhiturniiri võit neile, vastasel juhul Parksepa SK/Võrule.

Täiseduga jätkav Rantipol tümitas TÜ BestCreditit

Rantipoli saalijalgpallitiim purustas täna Eesti meistrivõistluste esiliigas koduväljakul TÜ BestCrediti 9:2 ja jätkab turniiri täisedu, nelja võiduga. Kohtumise esimesed kümmekond minutit möödusid väravateta, aga seejärel läks Rantipol 2:0 juhtima ning võitis poolaja 4:1. Teise poolaja esimeste minutitega kasvatas Rantipol edu 6:1-le ja seejärel kõmmutas veel kolm väravat. Külaliste teine tabamus sündis alles mängu viimasel minutil.

Pihod võistlevad Norra meistrivõistlustel

Vennad Pihod võistlevad täna ja homme kahevõistluse Norra meistrivõistlustel, hüpete järel on Kail Piho 11. ja Han Hendrik Piho 18. Pikima hüppe (99,5 m) tegi täna Holmenkollenis Midtstubakkeni K-95 mäel Espen Andersen. Kail Piho õhulennu pikkuseks mõõdeti 89,5 ja Han Hendrik Pihol 84 meetrit. Võistlus jätkub homme Beitostølenis 10 km suusatamisega. Kail Piho pääseb esimesena