Võru naiskond näitas lätlannadele koha kätte

Naiste võrkpalli Balti liigas võitis Famila/Võru VK täna koduplatsil Läti klubi Zeltaleja 3:0. Esimeses geimis juhtis Võru 14:6 ja 23:19, ent lubas siis külalistel 23:23 viigini jõuda. Vastased teenisid ka geimpalli, aga otsustavate punktide mängimisel olid kindlamad võrulannad ning Margot Pähna blokipunkt jättis 27:25 geimivõidu koju. Teises geimis tegi Võru seisul 7:7 õnnestunud vahespurdi ja

Marko Kilp koondise katsevõistlusel kolmas

Soomes Olosel täna toimunud Eesti suusatajate katsevõistlusel lunastas kolmanda aja välja sõitnud Võru suusaklubi esindaja Marko Kilp endale koha detsembri keskel Davosis toimuvale MK-etapile, kus kavas vabatehnikasprint. Pääsme said ka kaks kiiremat, Peeter Kümmel ja Siim Sellis. Suusakepi murdnud Raido Ränkel pidi leppima viienda kohaga.

Kail Piho Norra meistrivõistlustel esitosinas

Kail Piho (pildil) sai täna Beitostølenis lõppenud Norra meistrivõistlustel kahevõistluses 12. ja Han Hendrik Piho 17. koha. Esikoha võitis 10 km murdmaasõitu üheksandana alustanud Mikko Kokslien. Eilsete hüpete 11. kohalt startinud Kail Piho kaotas võitjale lõpuks 58,3 sekundiga ja 18. mehena rajale pääsenud Han Hendrik Piho 1.52,4ga. Kail Piho suusatamise aeg oli täna kaheksas, Han

Võru võrkpallimeeskond jäi poolfinaali avavaatuses tiitlikaitsjale 0:3 alla

Danpower/Võru VK kaotas Eesti meeste võrkpallikarikavõistluste poolfinaalseeria esimeses mängus täna Võrus TTÜ meeskonnale 0:3. Kaotatud geimides teeniti vastavalt 16, 21 ja 16 punkti. Kuna Võru meeskonna ukrainlasest sidemängija Dmitri Kozlovski on vigastatud, tegi tema positsioonil debüüdi alles 16aastane Rasmus Rohumets. Väljakuperemehed püüdsid tiitlikaitsja elu küll võimalikult raskeks teha, aga jäid külalistele nii pallingul, servi vastuvõtul