FC Tannem alistas rahvaliigas Navi Vutiseltsi

FC Tannem alustas Eesti saalijalgpalli rahvaliiga mänge täna 7:5 (4:3) võiduga Navi Vutiseltsi üle. Vastseliina FC Aspeni mängijatest koosnev FC Tannem asus Rõuges peetud mängu juba 6. minutiks 3:0 juhtima, aga jäi siis hätta võimaluste realiseerimisega, Navi hakkas omakorda suruma ja viigistas 14. minutiks 3:3. Järgnes mõlemalt poolt rabe mäng, aga Tannem suutis enne vaheaega

Rõuge Saunamaa võitis Saadjärve Vudilat

Rõuge Saunamaa alistas täna Eesti saalijalgpalli II liiga lääne-lõunatsoonis võõrsil Saadjärve JK Vudila 16:7 (6:2) ja teenis tabelisse esimesed punktid. Kristo Perli lõi Rõuge Saunamaa kasuks viis, Riho Ruusamäe neli, Kristjan Kimel kolm, Karl Kirch kaks ning Priit Tiks ja Siim Salandu kumbki ühe värava. Järgmise mängu peavad Rõuge jalgpallurid nädala pärast, kui võõrustavad Tallinna

TTÜ võttis ka teises mängus oma

Danpower/Võru VK kaotas ka teises Eesti meeste võrkpallikarikavõistluste poolfinaalseeria mängus TTÜ-le 0:3. Täna Talllinnas peetud mängus teenisid Võru võrkpallurid esimeses geimis 19, teises 21 ja kolmandas 22 punkti. Timo Kuus ja Edgar Maier tõid kumbki Võru meeskonnale 8 (vastavalt +4 ja -3), Mart Naaber 7 (+3) punkti. TTÜ resultatiivseim oli 14 punktiga Daniel Maciel. Joonas

Famila/Võru VK alistus viiegeimises lahingus

Naiste võrkpalli Balti liigas kaotas Famila/Võru VK täna kodus Läti naiskonnale RSU/MVS 2:3. Võimsalt alustanud lätlannad ründasid kohtumise alguses veatult ning kodunaiskond leidis end peagi 1:8 kaotusseisust. Kuuest punktist väiksemaks võrulannad vahet enam ei saanudki ja geim kaotati 16:25. Teine geim algas tasavägiselt. Siis pääses paari punktiga ette Võru naiskond, hoidis parajat vahet ja viigistas