Võrumaa jõutõstjad võitsid Eesti meistrivõistlustel kaks medalit, kirsiks tordil Eesti naiste rekord

Laupäeval Tartus toimunud Eesti meistrivõistlustel klassikalises jõutõstmises võitsid kaks medalit ka Võrumaa tõstjad. Naiste absoluutarvestuses saavutas Liisi Himma teise koha. Lisaks püstitas 28aastane Sõmerpalu valla tõstja jõutõmbes tulemusega 159 kg naiste kehakaalu kuni 72 kg Eesti rekordi. See on ka absoluutselt suurim Eestis naiste tõmmatud raskus alates 2012. aastast, kui hakati korraldama klassikalise jõutõstmise Eesti

FC Helios Võru saab KOPi toel uued väravad

Jalgpalliklubi FC Helios Võru saab kohaliku omaalgatuse programmi toel uued jalgpalliväravad. Kohaliku omaalgatuse programm toetas väravate soetamist 1670 euroga. FC Helios Võru tegevjuhi Jaanus Vislapuu sõnul saavad lapsed seega uuel aastal treenida ja mängida senistest paremates tingimustes. „Uued väravad kuluvad marjaks ära ja on nii vaba aja sisustamisel kui treeningute kvaliteedi tõstmisel vajalikud abivahendid. MTÜ

Vastseliinas tuleb trikirattavõistlus

Laupäeval, 29. novembril algusega kell 13 toimub Vastseliina noortekeskuse skatepargis tõukeratta- ja BMX-võistlus, kuhu on oodata võistlejaid üle Eesti. „Tegu on ainukese sisevõistlusega Võrumaal ja üldse ühe korralikuma võistlusega Lõuna-Eestis,” ütles võistluse korraldaja Merlis Pajustik. Vastseliina skatepark ootab võistlejaid. Foto: Vastseliina noortekeskus Vaata lähemalt!

Parksepa SK/Võru U14 tüdrukud on seni võiduta

Parksepa SK/Võru korvpallitüdrukud kaotasid U14 vanuseklassi Eesti meistrivõistluste põhiturniiril kõik seitse esimese ringi mängu. Täiseduga on liider Tallinna SK Marcus. Parksepa SK/Võru mängud: – Pärnu LSK 4:68, – Tallinna Kalev 1:103, – Tartu Kalev 19:70, – Sillamäe Kalev 22:92, – SK Siit ja Sealt 39:85, – SK Marcus 15:82, – Audentese SK 14:98.