FC Ararat TTÜ lõpetas Rantipoli võiduseeria

Seni vaid võite tunnistanud Rantipoli meeskonna unelmate algus Eesti saalijalgpalli esiliigas sai tänasega lõpu, kui FC Ararat TTÜ-le kaotati koduväljakul 3:5 (1:3). Võrulastele sai saatuslikuks suutmatus väravavõimalusi realiseerida, hea mängu tegi ka vastaste väravavaht. 9. minutiks 0:3 kaotusseisu jäänud Rantipoli esimese värava lõi 14. minutil Kert Joakit. Teise poolaja alguses läksid vaid kuue mehega Võrru

Võrumaa judokatele kamaluga medaleid

Täna Tartus toimunud spordiklubi Zen jõuluturniiril võitis Võru klubi Rei esindajatest esikoha Richard Lepp D-klassi kehakaalus kuni 30 kg, lisaks tuli ta teiseks C-klassi kehakaalus kuni 34 kg. Randel Päästel (C-klass, -42 kg) ja Kaur Kõva (D-klassi, -42 kg) saavutasid teise koha ning Robin Soe (C-klassi, -55 kg) kolmanda koha. Praegu klubita individuaalvõistleja Ivo Ri

Famila/Võru VK jäi Kohila VK-le kindalt alla

Famila/Võru VK võrkpallinaiskond kaotas täna Haapsalus peetud naiste Balti liiga mängus Kohila VK-le 0:3. Tiitlikaitsja töötas täpselt kui kellavärk ja loovutas võrulannadele geimides vastavalt 16, 15 ja 16 punkti. Kui servi vastuvõtt oli naiskondadel enam-vähem võrdne ja blokis jäi 9:4 peale koguni Võru, siis rünnakul pani end kindlat maksma liigas üheksanda järjestikuse võidu saavutanud Kohila

Martti Nõmme jäi edasipääsust kaugele

Martti Nõmme pidi täna Soomes Rukal suusahüppe MK-etapil suure mäe kvalifikatsioonis leppima 51. kohaga, põhivõistlusele pääses 40 paremat. Kvalifikatsiooni võitis sakslane Severin Freund 143 meetrise õhulennuga. Nõmme hüpe oli 30,5 meetri võrra lühem. Edasi ei pääsenud ka Siim-Tanel Sammelselg, kes hüppas samuti 112,5 meetrit, aga jäi Nõmmest veel koha võrra tahapoole. Võistles 57 meest.

Marko Kilp lõpetas MK-sprindi 44. kohaga

Marko Kilp (pildil) sai täna Soomes Rukal alanud murdmaasuusatamise MK-etapil meeste klassikasprindi kvalifikatsioonis 44. koha ja veerandfinaali ei pääsenud. Kvalifikatsiooni kiireim oli Venemaa suusataja Aleksandr Panžinski, kes läbis 1,4 km pikkuse raja 2.38,35ga. Kilp kaotas talle 8,01 sekundiga. Edasipääsust jäi Võru suusaklubi esindaval 21aastasel noormehel puudu kaks ja pool sekundit. Eestlastest pääses ainsana veerandfinaali kümnenda

Antsla sai mängus SK Urvastega olulise võidu

Võru spordiseltsi Kalev meistrivõistluste finaalturniiril võitis Antsla korvpallimeeskond eile Kuldres põhiturniiri võitja SK Urvaste 93:83 (47:34). Antsla korvpallurid võitsid esimese veerandaja kümne punktiga ja hoidsid mänguohje ka edaspidi enda käes. Võitjate resultatiivseim oli 27 punktiga Rainis Fomotškin, kaotajate kasuks viskas viis kaugviset tabanud Kaidar Taal 23 silma. 6.-9. koha turniiril võitis KK Rõuge eile koduplatsil