Võrumaa aasta tegusaim kodanik on Merike Õun

Laupäeval Uue-Antslas toimunud Võrumaa kodanikuühenduste konverentsil tunnustati ka maakonna tublisid inimesi ning tiitli „Võrumaa tegusaim kodanik 2014” ja maavanema tänukirja pälvis Võrumaa spordiliidu tegevjuht Merike Õun. „Merike on väga abivalmis, hullult töökas, pakatab energiast ja kiirgab seda ka teistele. Aitab nõu ja jõuga spordiürituste korraldamisel, propageerib sportlikku liikumist. On juhtinud Võrumaa spordielu sära ja fanatismiga

Marko Traks tegi pärast mandlioperatsiooni esimese võistluse ja võitis kohe esikoha

Marko Traks võitis eile esikoha Paide linna lahtistel karikavõistlustel lamades surumises. Üle 105 kilo kaaluvate meeste kategoorias võistelnud Traks lükkas üles 220 kg, mis jäi ka kogu võistluse parimaks tulemuseks. „Ainukeseks reegliks oli, et varustust ehk spetsiaalsärki ei tohi kasutada. Teine koht tegi 205 kg,” rääkis Traks. „Enda katsed tegin kergelt. Võistluspink polnud standardne, vaid

Võru LTSil on võiduarve avamata

Võru lauatenniseseltsi meeskond kaotas laupäeval Eesti võistkondlike meistrivõistluste II liiga teisel mängupäeval Pärnu-Jaagupis kõik kolm matši ja on esimese ringi järel võiduta. Valga LTKK-le jäid võrulased alla 1:4 ning Pärnu-Jaagupi LTK-le ja Viru-Nigula LTK-le 0:4. Järgmised mängud peetakse jaanuaris.

EMSL Jõud tunnustas aasta parimaid

Eesti maakondade spordiliite ühendav Eestimaa spordiliit Jõud tunnustas möödunud nädalal tänavusi parimaid. Kohaliku spordielu edendaja kategoorias tunnistati Võrumaal aasta tegijaks Vastseliina noortekeskuse eestvedaja Merlis Pajustik. Aasta piirkondlikuks spordisündmuseks valiti Võhandu maraton, mille korraldajaks on spordiühing Ekstreempark eesotsas Hillar Irvesega. Aasta paremad valiti ka kahes üleriigilises kategoorias ning noortetreenerite arvestuses jagas Võru spordikooli kahevõistlejate ja suusahüppajate