SK Urvaste võitis Semuehitust

Võru spordiseltsi Kalev korvpallimeistrivõistluste finaalturniiril võitis SK Urvaste täna Kuldres Semuehituse 91:51 (35:22; Eiko Roosimaa 16 – Tanel Zupsman 18). Finaalturniiri tabel (võidud ja kaotused) 1. Parksepa SK/Võru 3-0, 2.-3. Antsla ja SK Urvaste 1-1, 4. Osula 0-1, 5. Semuehitus 0-2.

Võimas võit viis Rantipoli veerandfinaali

Rantipol purustas täna koduväljakul peetud Eesti saalijalgpalli karikavõistluste mängus FC Cosmos II Tallinna 11:1 ja pääses edasi veerandfinaali. Võrulased panid jõudude vahekorra samuti esiliigas mängivate tallinlastega kiirel paika: juba 3. minutiks asus Rantipol 2:0 juhtima ning vaheajale mindi 6:0 eduseisus. Teisel poolajal kõmmutati pall vastaste puuri veel viiel korral, millele külalised vastasid ühe tabamusega. Tosinat

Parksepa SK/Võru astus sammu esikoha poole

Võru spordiseltsi Kalev korvpallimeistrivõistluste finaalturniiril saavutas olulise võidu Parksepa SK/Võru meeskond, kes alistas eile koduväljakul Antsla 107:77 (53:35). Teist mängu järjest oli heas hoos Juss Jürisaar, kes seekord tabas kuus kaugviset ja tõi võõrustajatele 26 punkti. Antsla parimana viskas Gert Koch 30 silma. Täiseduga jätkaval Parkepa SK/Võrul on finaalturniiril kirjas kolm võitu ja ees veel