Rõuge Saunamaa võitis ja tõusis kolmandaks

Rõuge Saunamaa võitis täna Eesti saalijalgpalli II liiga lääne-lõunatsoonis võõrsil JK Kohila 11:8 (7:3) ja tõusis turniiritabelis kolmandaks. Üleplatsimees oli Kristo Perli, kes enne seda, kui ta seitse minutit enne mängu lõppu platsilt eemaldati, jõudis lüüa viis väravat. Lauri Pilv ja Kristjan Kimmel lõid Rõuge tiimi kasuks kaks ning Riho Ruusamäe ja Siim Tillemann ühe

Danpower/Võru VK kaotas RTU/Robežsardzele 0:3

Meeste võrkpallii Schenker liigas kaotas Danpower/Võru VK täna koduväljakul RTU/Robežsardzele 0:3. Võit tõstis riialased vähemalt mõneks tunniks liiga liidriks. Mäng algas tasavägiselt. Väljakuperemehed juhtisid esimeses geimis veel 22:20, aga järgmised viis punkti ja geimivõit kirjutati külaliste kontole. Saadud löögist Võru meeskond enam ei toibunud. Teises geimis jäädi algusest peale tagaajaja rolli ja geimi lõpuks olid

Võrumaale toodi noorte kergejõustikusarja tänavuselt esimeselt etapilt esikoht

Täna Tartus toimunud noorte kergejõustikusarja TV 10 Olümpiastarti esimesel etapil võitis nooremate (2003. a ja hiljem sünd) poiste kuulitõuke 8.72ga Markus Post (Parksepa KK, pildil). Vanemate (2001.-2002. a sünd) tüdrukute teivashüppes sai 2.61 ületanud Grete Hollo (Võru Kreutzwaldi G) viienda koha. Viiendaks tuli ka Reio Metsla (Osula PK) ajaga 8,78 nooremate poiste 60 meetri jooksus.

Võru naiskond avas meistriliigas võiduarve

Famila/Võru VK võrkpallinaiskond sai käimasolevatel Eesti meistrivõistlustel esimese võidu, kui alistas täna Tallinnas Audentese SG/Noortekoondise 3:0. Võrulannad olid vastastest igas mänguelemendis üle ja võitsid kõik kolm geimi kindlalt: 25:15, 25:15 ja 25:14. Võru naiskonna kapten Margot Pähn sai kirja 16 (+12), Heleene Hollas 9 (+7) ja Brita Saare 8 (+6) punkti. Homme mängivad võrulannad samuti

Tarvo Jõgeva ja Alvar Mällo aitasid Do hõbedale

Võru judoklubi Rei kasvandikud Tarvo Jõgeva (paremal) ja Alvar Mällo aitasid Tartu klubi Do täna Tartus peetud Eesti klubide karikavõistlustel noorte arvestuses hõbemedalile. Jõgeva alistas kehakaalus -73 kg kolmest vastasest kaks, Mällo kehakaalus -90 kg ühe. Karika võitis Aitado. Foto: erakogu

FC Tannem kaotas napilt Valga Warriorile

FC Tannem kaotas üleeile Eesti saalijalgpalli rahvaliigas Valgas sealsele Warriorile 1:2 (0:1). „Esimene poolaeg algas meie pressiga, kuid ei suutnud väravat lüüa. Vastaste väravavaht oli tasemel ning hoidis seisu võrdsena. 14. minutil lõid vastased kontrarünnakust esimese värava. Kohe teise poolaja esimestel minutitel saime söödu käima ja palli värava alla, aga väravasse pall ei läinud, hoopis